Wpis z mikrobloga

@Fushnikov: to z klawiszami tez ma cos wspólnego bo taki ustawiony wiezien idzie do klawisza i mówi aby przyprowadzić tego i tego do celi i przed apelem takiego więznia wprowadzają na np 10 minut, w zamian takiej usugi ten wiezien ma ochrone tego typka w wiezieniu i jesdt nietykalny w celi bo nie wyjdą na spacerniak bo dostana w #!$%@? a ni nikt na spacerniaku tego typka nie tknie
@Fushnikov: to z klawiszami tez ma cos wspólnego bo taki ustawiony wiezien idzie do klawisza i mówi aby przyprowadzić tego i tego do celi i przed apelem takiego więznia wprowadzają na np 10 minut, w zamian takiej usugi ten wiezien ma ochrone tego typka w wiezieniu i jesdt nietykalny w celi bo nie wyjdą na spacerniak bo dostana w p***e a ni nikt na spacerniaku tego typka nie tknie


@ChwilowaZielonka:
@karczochh: no bo tak mi mowili osoby któe siedziały i sie nawet nie znali więc uznałem to za informacje prawdziwą, oglądałem tez wywiady z klawiszami z trynkiewiczem ze płacili innym osadzonym fajkami czy łatwo dostępnymi cwelami za to aby bronili Trynkiewicza, jest gdzieś na yt