Wpis z mikrobloga

No pewnie ja jestem facetem to nie niszczy mojej opinii w oczach kobiet. xD


@Medel1n_: a twoich byłyby zniszczone jakby liczba nie byłaby odpowiednia? XD

A czemu pytasz kogoś o to? XD W ogóle koncept ukrywania bolców, które cie bolcowały jest słaby XD


@ChickenDriver: Mężczyźni są ograniczeni. Wiekszosc patrząc na opa np. to hipokryci w tej kwestii. Sam ma przebieg fiata, a żąda samochodu prostu z saloonu. I to jest
@ChickenDriver: mnie tylko denerwują ludzie, którzy sami mieli sporo partnerów, a wymagają od partnera zerowej lub bardzo małej jej ilości xD

Jednak sam koncept oceniania ludzi przez pryzmat penisów w sobie czy spenetrowanych dziurek jest do bani.


@ChickenDriver: okej, ja osobiście bym o takie rzeczy nie pytała
@konopiapolska: Wiesz że mi jest ciężej skłonić dziewczynę do seksu niż odwrotnie? Ona musi się tylko zgodzić. Więc to nie jest hipokryzja bo nie gramy na tych samych poziomach, Hmm nie wiem jak by Ci to odpowiedzieć. Jeśli chodzi o jakąś luźną relację to nie patrze na to byleby nie była chora na jakieś gówno. Ale jak mam zakładać rodzinę z dziewczyną która miała wielu partnerów i ogólnie wiodła imprezowy styl
Między kobietą a mężczyzną nie będzie nigdy równości w tej sferze, jeśli się myle to powiedz dlaczego tak wiele jest kawałków w muzyce o puszczalskich lachonach? Dlaczego niema o facetach?


@Medel1n_: rap jest zdominowany przez mizognistów xD proste. Już #!$%@?ąc, że ty masz chyba dość ograniczona perspektywę.. ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że słucham też piosenkarek i one o zdradzających panach śpiewają( ͡° ͜ʖ ͡°) wgl
@konopiapolska: A wiecie że muzułmanie na których niektóre P0lki lecą są #!$%@? największymi mizoginami jakich znam.? Goście urodzeni w Niemczech z niemieckimi papierami ale dalej żyją wg jakichś #!$%@? islamskich praw. Co tydzień (dosłownie) czytam o morderstwach honorowych bo laska chciała odejść od Habibiego itp. Ostatnio Polka nawet została zadźgana nożem. https://www.krone.at/2350149 akurat w tym przypadku przez Austriaka ale mogę Ci znaleźć lekko 20 takich artykułów o dziewczynach z PL zabitych
wgl taką mamy kulture facet puszczac sie moze jest to akceptowalne, kobieta nie i jest demonizowane wlasnie w takich utworach..


@konopiapolska: To teraz weź pod uwagę odwrotną sytuację: Facet który jest prawiczkiem jest nic nie wartym gownem od którego kobiety będą się trzymać z daleka, a dziewica to kobieta z wartościami o którą będą walczyć faceci ¯\_(ツ)_/¯ I gdzie ta równość??

Tam gdzie kobiety tolerują męzczyzn tam mężczyźni nie tolerują kobiet.