Wpis z mikrobloga

Czołem Kryptoświry!

Kolejny miesiąc za nami, zatem zgodnie z tradycją publikujemy wyniki dla 6 kanałów High Frequency Trading (opartych o interwały 15m) naszego Bota Tradingowego - wyniki Low Frequency Trading (opartych o interwały 1h) aktualizujemy co kwartał.

W maju osiągnęliśmy ważne kamienie milowe, którymi chcemy się tutaj pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Alokacja środków pomiędzy 12 naszych kanałów Profit-Sharing przekroczyła kolejno 50000$ i 200000 PLN. Na ten moment Profit-Sharing operuje łączną kwotą 56737$, i choć to wciąż promil względem środków obracanych przez naszych Subskrybentów Abonamentowych, jesteśmy dumni i wdzięczni za zaufanie, którym użytkownicy Zignaly (w tym i Wy) nas obdarzyli!

Był to miesiąc trudny dla wielu traderów, szczególnie z uwagi na flash-crash, którego rynki kryptowalut doświadczyły 19 maja. Doprowadził on do likwidacji wielu serwisów dostępnych na Zignaly, a operujących na rynku FUTURES.


Kolejny raz potwierdziło się wielokrotnie powtarzane przez nas twierdzenie, że na tak niestabilnym rynku, jak kryptowalutowy, długoterminową zyskowność można utrzymać praktycznie tylko grając na nielewarowanym rynku SPOT.

Pełna lista transakcji wykonanych przez naszego Bota w tym roku na kanałach HFT znajduje się pod tym linkiem:
https://docs.google.com/spreadsheets/d/11xm0bBdbcatOPD1-iAdCXkWpxnBpz2p0kxmRrcCMzJE/pubhtml

Do tego garść danych o zachowaniu naszego Bota przed, w trakcie i po crashu z 19 maja, dla zainteresowanych:







Warto też zauważyć, że kanał LINK15m, który w zeszłym roku radził sobie fantastycznie, w tym roku jest drugim od końca kanałem High Frequency Trading, jeśli chodzi o zyskowność. Jest to świetne przypomnienie, że przeszłe wyniki nie antycypują przyszłych rezultatów. Nie należy zatem alokować swoich środków „na oślep” tylko do kanałów osiągających aktualnie najlepsze wyniki (np. ADA15m), ponieważ nikt nie jest w stanie przewidzieć, który kanał będzie generował największe zyski od tego momentu. Rekomendowanym sposobem korzystania z naszego Bota w systemie Profit Sharing jest równomierna alokacja kapitału pomiędzy wszystkie 12 kanałów. Tylko w ten sposób krzywa wzrostu kapitału będzie wygładzona, a amplituda salda portfela najmniej agresywna.
Cierpliwość i dywersyfikacja są kluczem do sukcesu.

Przy okazji przypominamy, że pozycje w systemie Profit Sharing są otwierane 3 minuty po pozycjach subskrybentów abonamentowych i z uwagi na ten fakt, wyniki pomiędzy Subskrypcją Abonamentową, a systemem Profit-Sharing będą się nieznacznie różnić.

Na zakończenie – jak zwykle - dodajemy jeszcze screen obecnie będących w grze pozycji otwartych przez naszego Bota w systemie Profit-Sharing ( ͜͡ʖ ͡€)

Jeśli więc jesteście zainteresowani skorzystaniem z naszego Algorytmu, zapraszamy na naszą stronę internetową, jak również do naszej grupy na Telegramie. Na kanale YouTube TradeForImpact znajdziecie wszelkie informacje i instrukcje dotyczące działania i sposobu podpięcia się pod naszego Bota.
Connect, Benefit, Earn. Trade with us, #tradeforimpact

#kryptowaluty #bitcoin #btc #tradingbot #binance #zignaly #profitsharing
lukaszewski - Czołem Kryptoświry!

Kolejny miesiąc za nami, zatem zgodnie z tradycj...

źródło: comment_1622549330T4i23RiUwJD0VSL3fTVbvj.jpg

Pobierz
  • 2
@lukaszewski:

u mnie wygląda to tak, jestem od początku roku na PS 12 kanałów

BTC -10.36% DCA 2021
Zignaly +16.24%
ETF PHAG -6.11% Srebro

pewnie było by większy % na waszych pozycjach ale dołożyłem do bota akurat przed crashem 1/2 tego co już w nim miałem i akurat weszły pozycje stratne na crashu, no ale nic i tak jako wasz bot jest jedyną pozycją na plusie jaką obecnie mam ( ͡
@atari_xd: User feedback to zawsze most valuable feedback, także dzięki, że to piszesz! Jeśli miałbyś jakieś uwagi czy sugestie, to wal śmiało. Póki co średni zwrot z 6 kanałów High Frequency Trading to 265,85% od początku roku (czyli +165,85% zysku). Nie licząc oczywiście Success Fee, te liczby zawsze będą prezentowane dla Subskrypcji Abonamentowej.