Wpis z mikrobloga

#rap #polskirap #kaliber44
#cultowe (517/1000) <- ostatnie zaległe z weekendu

Kaliber 44 - Film z płyty W 63 Minuty Dookoła Świata (1998) - wiem że okrojona wersja, ale chciałem koniecznie z teledyskiem

Jeszcze jeden (no czasem się zdarzają) niegitarowy numer pod tagiem.
Wielki mam sentyment, nie tylko do piosenki ale do video również. Jak widzę półmroczne klatki schodowe, to jakbym się cofnął w czasie :)

W ogóle tak sobie myślę że fenomenem tamtych czasów było to że w bloku miałem ludzi, którzy byli jednocześnie wielkimi fanami K44, Nagłego Ataku Spawacza, jak i Dezertera czy Illusion :)

-------
#cultowe - tag do śledzenia lub czarnolistowania przez tych którzy followują moją osobę z innych powodów niż muzyka.
Przez tysiąc dni postuję rzeczy których słuchałem przez ostatnie 20 lat (jeden numer dziennie, od 01/01/2020 do 26/09/2022). Szerokopojęty rock, metal, punk i pochodne. Niektóre były hiciorami, innych wolałem sobie nigdy nie przypomnieć. Kolejność wstępnej listy zrandomizowałem i nie jest mi znana. Odkrywam dzień po dniu.
  • 5
@cult_of_luna: Bardzo lubię zarówno kawałek, jak i teledysk ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co do tego, że miałeś ziomali z otwartymi głowami, tylko na plus.

Btw, ciężko mi sobie wyobrazić, co by było, gdybym w czasach ogólniaka bujał się po dzielni tylko z eloziomami, tylko z metaluchami albo panczurami czy ze zwolennikami pigułowatego trance ;) Mnóstwo dobrej muzy by przeszło koło nosa
co by było, gdybym w czasach ogólniaka bujał się po dzielni tylko z eloziomami, tylko z metaluchami albo panczurami czy ze zwolennikami pigułowatego trance


@Mortadelajestkluczem: grunt to mieć szerokie zaplecze znajomości :)

A co do tego, że miałeś ziomali z otwartymi głowami, tylko na plus.


niestety niektórzy mieli za bardzo pootwierane i już nie żyją ( ͡° ʖ̯ ͡°)

EDIT: ale właśnie tak sobie jeszcze myślę, że