Wpis z mikrobloga

@wojcir: od początku roku, no właściwie, to od grudnia podwoiłem swoje posiadanie w krypto w odniesieniu do BTC. Nie ruszałem BTC i ETH, jedynie farming, szity, wynalazki, hehe dobry to jest rok jak na razie. Fakt ciągle kupę ETH mam na farmach, jeśli by mnie tu z rugowalo (co za słowo:)) to by bolało.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Obruni: długo myślałem nad tym eth ale zobaczyłem jak Vitalik je kozy z nosa i się rozmyśliłem ( ͡° ͜ʖ ͡°), a tak na poważnie to czas przyniesie nam wszystkie odpowiedzi
@wojcir: vitalik jest autystyczny, oni tak maja. Einstein po wielu latach mieszkania chyba w Berkeley gubił się co najmniej raz w tygodniu, ale znalazł na to sposób- podchodzil do policjanta, pytał, czy glina wie kim on jest ( jasne, ze wiedział), po czym kazał się zaprowadzić do domu. Mnie jedynie dziwi ze nie BTC a LTC, to raczej bitcoin ciagnie ltc, a nie odwrotnie. Ale każdy ma swoja strategie, daleki jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Obruni: imo duże instytucje nie bez powodu i rozgłosu akumulują duże ilości ltc do tego dochodzi jedna z największych użyteczności (płatności), 9lat bez "awarii" no i mimblewimble.. ale przecież ty to wszystko wiesz( ͡° ͜ʖ ͡°) pzdr idę oglądać ruskich