Wpis z mikrobloga

Panowie pozwólcie, że uplstycznię wam kilka rzeczy, kilka niuansów. Pierwsza połowa intensywna, żywiołowa, prawdziwy rollercoster. Początek świetny dla nas, szybki gol Świerczoka. Panowie, ten chłopak widać, że ma ten zmysł, ma to czucie piłki w polu karnym, jest taką typową dziewiątką. Świetna gra Klicha, przegląd pola, podania krossowe na centrymetry. Jednak w okolicach 20. minuty coś się u nas zacięło, do tej perfekcyjnej lokomotywy Pałlu Sołszy ktoś jak gdyby nasypał piasku w tryby. Panowie gol dla Rosji to jest kryminał. Zachowanie Tymka Puchacza, którego bardzo cenię, było fatalne. Na tym poziomie, na poziomie reprezentacyjnym ty nie możesz w taki sposób zgubić krycia. Mi jako skromnemu redaktorowi z Dębicy zabrakło w pierwszej połowie takiej waleczności, fizyczności, Rosjanie wygrywali pojedynki siłowe z naszymi Orłami. Oby na drugą połowę Polacy wyszli zmotywowani, wyszli naładowani i udowodnili, że są lepszym zespołem od drużyny Czerczesowa. Tyle ode mnie.
#mecz #kanalbekowy #reprezentacja #kanalsportowy
KRZYSZTOFDZONGUN - Panowie pozwólcie, że uplstycznię wam kilka rzeczy, kilka niuansów...

źródło: comment_1622576043pfmBmTteSwoMqk6BhocoAY.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Eeee, Panowie tak to my nie będziemy rozmawiać...Jak się mówi A to się mówi B. Giani...ja Ci mówię, dzwoniłem do Oooornesta Lenczyka, Smudy i Antua Piechniczka. Wszyscy, a nawet większość Zibi...Top. Paułlu Sosu ma ten charakter, ma ten eeeee fach w ręku. Panowie, widzieliśmy wszyscy, piłka chodziła lewa, prawa, lewa prawa jak francuskie Te-że-we (TGV). Jóźwiak kiwał Rosjan, a nawet naszych chłopaków. Kliś to nowy Pirlo, a Świerszczyk śmiało może
Kreoger - @KRZYSZTOFDZONGUN: Eeee, Panowie tak to my nie będziemy rozmawiać...Jak się...

źródło: comment_1622630472V9pU5hmpHzfszvhnbwr49P.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz