Wpis z mikrobloga

Gdzie w necie kupić t-shirty dobrej jakości, które nie będą szmatą do kurzy?
Muszą być trochę "cięższe". Moja galeria to porażka. Większość rozmiarów kończy się na xl, część na xxl i generalnie same szmaty w dużych cenach. Oni chyba się zaopatrują w lokalnym lumpie.
#ubierajsiezwykopem #modameska
  • 12
  • Odpowiedz
@goferek: ja też nie patrzę na metki, ale chodzi o to, że ubranie które szukasz nie jest wrzucone do kosza, w którym przebierają łapskami baby i nie jest obok cebuli i ziemniaków :)
Ubrania w Lidlu są macane przez setki osób dziennie, gniecione, dotykane, rozciągane :)
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: poradziłbym Ci reserved premium, sam mam kilka od nich, w aktualnej kolekcji materiał jest chyba najlepszy, ale krój mnie pokonał. Zamówiłem testowo, ale odesłałem, no, nie dla mnie to jest, ale jeżeli Ci podejdzie to możesz spróbować. Dla mnie za długie rękawy z krojem regular odpadają, ale tak jak pisałem, materiał jest ok.
tutaj masz recenzję: https://mrvintage.pl/2020/12/ciekawe-odkrycie-prawie-idealny-t-shirt-z-polskiej-sieciowki.html
a tutaj koszulkę: https://www.reserved.com/pl/pl/3773e-00x/koszulka-m-re-design
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: chyba większość jest zapakowana. No i można zamawiać przez neta, ostatnio zamówiłem koszule lniane (mają zajebiste i szybko znikają), to przyszły zapakowane normalnie w folię, jak we wszystkich innych sklepach.
  • Odpowiedz
@huasko: właśnie potrzebuję krojów regular, ale ta Twoja koszulka ma tylko XL, ja chcę 3XL
mam 190cm i ważę w tej chwili 111kg (redukuję, ale trzeba czymś chodzić przez następne 3 miesiące)
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: mnie ostatni mega zaskoczylo pepco. Koszulki z jakiejs bawelny organicznej w dobrych cenach i "w dotyku" porzadniejsze niz niejedne firmowki. Rozmiary tez widzialem 3xxl. Sprawdz sobie, wg. mnie warto. Jak napisal @goferek lidl tez bardzo spoko, ale chyba nawet drozszy niz pepco.
  • Odpowiedz
@Sekularyzacja: jak chcesz gładką koszulkę bez nadruków to polecam fruit of the loom, mają do wyboru różne gramatury materiału więc można wybrać sobie cięższą, ceny są normalne jak na zwykły tshirt, plus sporo kolorów do wyboru
  • Odpowiedz