Wpis z mikrobloga

Wystawiłem mieszkanie na sprzedaż na otodom. Od tego samego użytkownika dostałem już 2 maile czy aktualne czy nie, ale dzisiejsza wiadomość przebiła wszystko:

Cześć kochana,

Jak się masz i twoja rodzina dzisiaj, modlę się, że jesteś bezpieczny i dobry? i proszę, czy to jest w porządku, aby komunikować się w języku angielskim?

Dziękuję za odpowiedź na moją pocztę w sprawie nieruchomości, które jestem zainteresowany, czytałem szczegóły dotyczące nieruchomości, i lubię to, i jestem gotów zapłacić za to, na powiedział cenę. Jednak nie będzie to możliwe dla mnie, aby przyjść do kraju, aż do połowy przyszłego miesiąca. Ale jeśli można to zorganizować, mogę nawet zapłacić ci, przed moim przyjazdem. Czy możesz zarezerwować tę nieruchomość dla mnie, do tego czasu? Jestem kontaktując się z tobą w wielkim zaufaniu, mając nadzieję, że jesteś bardzo wiarygodne i godne zaufania osoby, a zatem będzie pomocne dla mnie.

Będę potrzebował tej nieruchomości, jak pragnę przenieść się do kraju, ze względu na trwające niepokoje społeczne / wojna w moim kraju Syrii, jak również codzienne ataki zagrażające życiu, przez grupę terrorystyczną ISIS, a wojsko Assad. Straciłam już męża i syna w wyniku trwającej wojny, a obecnie moje życie jest w niebezpieczeństwie, w rękach wojska Assada i grupy terrorystycznej ISIS. W związku z tym, będzie dla mnie ważne, aby ujawnić, że mam w moim posiadaniu, sumę € 4.8m Euro, którą odkryłam w ziemi mojego męża, mojego zmarłego męża Mizrahi Kutaiba, który został zabity w masakrze w meczecie Al-Omari, był bardzo udanym wykonawcą w Kuwejckim mieście naftowym, i prywatnie handlował złotym pyłem i sztabkami, przed swoją przedwczesną śmiercią. Trwające niepokoje społeczne w moim kraju, Syrii, zmieniły moją przyszłość i jeśli dojdziemy do konkretnego porozumienia, wyślę pieniądze do Ciebie, na bezpieczne przechowanie, dopóki nie utoruję sobie drogi i nie spotkam się z Tobą w Twoim kraju bardzo szybko, proszę pomóż mi to osiągnąć i rozpocząć nowe życie w Twoim kraju.

Jak być może wiesz, lub nie, sankcje nałożone przez Stany Zjednoczone i Unię Europejską sprawiły, że prawie niemożliwe jest pomyślne prowadzenie jakichkolwiek inwestycji w Syrii, a nawet transfer pieniędzy z Syrii do innych części świata. Z tego powodu kontaktuję się z Panem w wielkim zaufaniu, z nadzieją, że mógłby mi Pan pomóc w sprowadzeniu tych pieniędzy do Pana kraju w celach inwestycyjnych: Postanowiłem znaleźć kogoś, kto jest prawdziwy, a nie wyimaginowany, i dlatego udałem się na tę zabezpieczoną stronę, gdzie mogę być pewien, że osoba jest prawdziwa, a nie wyimaginowana. Wierzę, że mogę ci zaufać? Dam ci 10% całkowitej kwoty pieniędzy (4,8 mln euro) za pomoc, mam nadzieję, że jestem uczciwy z oferty? W tej chwili jestem bardzo ostrożny w sposobie komunikowania się, tak aby ograniczyć wszelkiego rodzaju ryzyko, dopóki te pieniądze nie znajdą się ostatecznie w pańskiej pieczy. Tam, gdzie teraz jestem, możemy się porozumiewać tylko za pomocą urządzeń komunikacyjnych Czerwonego Krzyża, które pozwalają mi tylko na wysyłanie e-maili, a nie mogę teraz wykonywać połączeń telefonicznych, ponieważ w Bab Al Salaam nie ma sieci, ponieważ została ona zablokowana przez rząd.

Proszę, jeśli są Państwo zainteresowani pomocą mi, przekażę Państwu kompletne dane, które są potrzebne do pomyślnego przeprowadzenia tej transakcji. Mam dobry sposób na wysłanie pieniędzy z Syrii do Państwa kraju, z pomocą odrzutowca Czerwonego Krzyża, który przywozi materiały pomocowe z Europy.


Proszę, jesteś w stanie pomóc mi rozpocząć nowe życie i zawdzięczam Ci moje życie, jeśli mi pomożesz.

Czekam na Twoją szybką odpowiedź, więc mogę podać Ci dalsze szczegóły, po usłyszeniu od Ciebie. Proszę zarezerwować nieruchomość dla mnie, i rozważyć moją prośbę dla naszych wzajemnych korzyści, i życie do przodu.
Sincerely yours,

Dostał ktoś coś podobnego od pani Rashy Kutaiby? XD

#nieruchomosci #oswiadczenie
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@czarny_matt94: ok, tylko jest mały problem. Żebym mógł przesłać Ci tą kasę to muszę z lombardu odebrać mojego Apple, którego zastawiłem żeby zainwestować fundusze w pałac pewnego księcia z nigerii (lada moment odda), więc potrzebowałbym żebyś wysłał mi jedynie 4tys zł (albo tysiąc euro, jak Ci wygodniej). Jak będę przelewał te 10%, to dodatkowo za tą czwórkę prześlę osiem tysięcy. To chyba uczciwy deal. Poniżej mój nr rachunku ( ͡