Wpis z mikrobloga

jestesmy z #rozowypasek juz prawie rok razem i postanowilismy rozpoczac zycie seksualne, zaczynalo sie fajnie, ale z obrzydzeniem stwierdzilem, ze ona tam jest kompletnie zaniedbana - bardzo dlugie wlosy lonowe, nawet nie skrocone, nie podgolone wydawala sie zadbana dziewczyna, a tu taka niespodzianka zastanawia mnie, czy wiecej dziewczyn tak ma, ze kompletnie nie dba o tamte okolice, czy ta moja, to wyjatek oczywiscie porozmawiam z nia o tym dyskretnie, ale chcialbym poznac najpierw Wasze opinie

#zwiazki #seks #logikarozowychpaskow #rozowepaski #pytanie #kiciochpyta
  • 57
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@6772: a to po #!$%@? mam włosy na plecach? W końcu po coś tam są nie?
Więc ten argument jest słaby ogólnie :). Te włosy nie są wcale aż tak potrzebne i mają sens jak ktoś myje się tam co każde sikanie itd, bo inaczej średnio pomagają i trudniej utrzymać higienę. Choć oczywiście można. I tak ze wszystkim, brak włosów ogólnie ułatwia utrzymanie higieny, ale i z włosami wszędzie można ją
  • Odpowiedz
@Loloman: To podczas oddawania moczu włosy łonowe są całe w urynie? Pierwszy raz słyszę coś takiego XD włosy łonowe przede wszystkim zatrzymują bakterie, dzięki czemu mogą zapobiegać infekcjom intymnym, o które bardzo łatwo. Jesteś kobietą czy mężczyzną? Każdy ginekolog powie, że lepiej te włosy jednak mieć.
  • Odpowiedz