Wpis z mikrobloga

- lewica toleruje katolickie gusła

- też lewica: picie piwa jest bardziej produktywne od procesji, o patrz katol idzie xDDD #bekazkatoli


Iście wspaniała tolerancja na poziomie chłopskiego rozumu. No ale MOJA NIETOLERANCJA JEST MNIEJ ZŁA NIŻ TWOJA PRAWAKU!!!

Jak zwykle idol wykopków z #neuropa znowu pokazuje co ludzie z tego środowiska sobą reprezentują. Śmianie się z ludzi bo idą w procesji i jeszcze pisanie z pogardą, że boga nie ma, a picie piwa jest bardziej produktywne niż procesja. No ale jak tak samo zachowuje się prawa strona w kierunku lewicy, to skandal!. No ale oni mogą to robić pod przykrywką tolerancji, a drudzy nie. Może dla ciebie i innych, Boga nie ma, ale dla innych jest. Jedni uważają osoby lgbt za osoby chore psychiczne, a inni nie. Każdy ma swoje zdanie, ale jak ktoś wysyrwa te takie swoje skrajne głupoty z podwójnymi standardami publicznie jak ty, obojętnie z jakiej strony, to ma poważny problem ze sobą.

No ale jak nie prawi się mało nie zesrają z tęczy, czy parady równości, to drudzy mało się nie zesrają z procesji czy spamują o defekacji na tagu #4konserwy i piszą o poziomie dyskusji ¯\_(ツ)_/¯

Skrajna lewica=skrajna prawica, czyli poziom dna.

#bekazlewactwa #bekazprawakow #bekazpodludzi
technojezus - > - lewica toleruje katolickie gusła
 - też lewica: picie piwa jest bar...

źródło: comment_162271125815SAEWrjS4Vccd9r2E2f19.jpg

Pobierz
  • 66
  • Odpowiedz
@Rodriqu: oj nie, śmiałem się skrytykować guru skrajnie lewicowych neuropków, no jak śmiałem?...... ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Gość #!$%@? głupoty nastawione w lewą stronę, krytykując w tym samym czasie prawą, no ale ja się nie znam.
Rozumiem.
  • Odpowiedz
A widziałeś kiedyś na procesji Bożego ciała ludzi z masą transparentów i hasłami anty lgbt?


@technojezus: Nie widziałam, ale też wiem co to jest procesja i że nie ma tam żadnych transparentów, a jedynie przedmioty kultu religijnego XD
Gdyby na procesjach były transparenty tak jak na przykład na wydarzeniach typu marsz życia i rodziny lub marsze narodowców to być może znalazłyby się i takie z hasłami anty lgbt, ale trochę bez
M.....0 - > A widziałeś kiedyś na procesji Bożego ciała ludzi z masą transparentów i ...

źródło: comment_162271576520DwHfQHESzBFBJsumwYhO.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
dowodzik anegdotyczny ale sam mialem kumpli którzy popierali konfederacje "bo gospodarka najważniejsza". Teraz już też są za zakazami marszów równości.


@yummy157: no, a ja mam dowodzik, że dwóch moich znajomych, skrajnych kuców przejrzało na oczy i już nie glosują na konfederację, tylko ich krytykują.

To zobacz sobie jaki jest trend głosowania na konfe, szczególnie wśród osób młodych.


Najwięcej mlodych glosuje na konfederacje i lewica. Liczby są zbliżone. Dopiero daleko w tyle
  • Odpowiedz
@MinnieMouse0: no tak, bo tylko na marszach prawych debilii masz jakieś idiotyczne hasła i transparenty, ale jak marszsch lgbt masz np. szyderę z takiej procesji Bożego Ciała, mszy świętej to jest git pewnie.

To i to jest idiotyczne.

Przecież piszę, że na tej procesji,w której nigdy nie brałem udziału, nie idzie się pod szyldem bycia dumy z bycia katolikiem.

Zresztą ja piszę o procesji kościelnej, a ty mi dajesz jakiś marsz
technojezus - @MinnieMouse0: no tak, bo tylko na marszach prawych debilii masz jakieś...

źródło: comment_1622716442L3kvCeuO07KAdzYhQkF3Em.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@technojezus: Napisałeś:

guru skrajnie lewicowych neuropków

Kto tu szpagaty robi?

Pod względem światopoglądowym neuropa jest oczywiście w lewą stronę przechylona, ALE z naciskiem na wolność - na liberalizm (ten klasyczny, nie amerykański). Więc ciężko to mówić o typowym podziale lewica-prawica.

Gdyby neuropa była tym skrajnym lewactwem to karaluch nie napisałby, że to jest piękny obraz - tylko by pisał, że jest wielka ciemnota i należy to wytępić (o, zobacz, tak jak
  • Odpowiedz
@technojezus: w tym dowodziku raczej chodziło mi o to żeby przybliżyć Ci jak to z częścią konfederatów wygląda, bo dam sobie nogę uciąć, że spora część konfederatów naprawdę daje się nabrać na bajeczki o programie gospodarczym konfy i swiatopogladowo nie mają do nich blisko, jednak popieranie ich, zamykanie się w bańce z nimi do tego prowadzi - najpierw jakieś podsmiechy o osobach lgbt, potem memy rodem z jakiegoś fanpeja konfederacji, a
  • Odpowiedz
Zresztą ja piszę o procesji kościelnej, a ty mi dajesz jakiś marsz prawicowy.....#!$%@? brak słów


@technojezus: No przecież napisałam że na procesji kościelnej NIE MA transparentów, więc nie można mówić o tym, jakie są, a jakich nie ma XD
Dla porównania podałam zdjęcie organizacji identyfikującej się z Kościołem na wydarzeniu na którym SĄ transparenty. Jest to napisane totalnie jasno.
  • Odpowiedz
Kto tu szpagaty robi?

Pod względem światopoglądowym neuropa jest oczywiście w lewą stronę przechylona, ALE z naciskiem na wolność - na liberalizm (ten klasyczny, nie amerykański). Więc ciężko to mówić o typowym podziale lewica-prawica.


@Rodriqu: napisałem prawdę. Nie moja wina, że ty negujesz, ze Koroluk jest traktowany jak guru wśród dużej części neuropy na wykopie i który często stosuje podwójne standardy jak dzisiaj. Czy ty zdajesz sobie sprawę, że ja plusuje
  • Odpowiedz
Nie moja wina, że ty negujesz, ze Koroluk jest traktowany jak guru wśród dużej części neuropy


@technojezus: A czy ja to neguję? XDDD Weź przeczytaj moje komentarze jeszcze raz. Ja neguję rzekome skrajne lewactwo neuropy.

Nienormalne jest natomiast wyśmiewanie się z osób wierzących, tylko dlatego że ktoś nie wierzy.


@technojezus: Po pierwsze, wolność, lewaku. Neuropa zawsze była za wolnością słowa. Po drugie, stwierdzenie, że ktoś bezproduktywnie spędza swój czas to
  • Odpowiedz
@technojezus: Ale naprawdę tak myślisz, czy kac po wczoraj?
A widziałeś kiedyś Antife, która stała na trasie Procesji, blokowała jej przejście i wykrzykiwała hasła typu : Katolicy Do gazu! Księża na księżyc! ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
A widziałeś kiedyś Antife, która stała na trasie Procesji, blokowała jej przejście i wykrzykiwała hasła typu : Katolicy Do gazu! Księża na księżyc! ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@dlugi-gr: nie, antifę widziałem za to np. na marszu niepodległości zamaskowaną jak najgorsi terroryści.

I żaden kac, bo nie piję alkoholu.

Zresztą ja antify/komunistów ani naziolów nie traktuje poważnie.
  • Odpowiedz
@technojezus: ale gdyby Ci za stolikami pojechali na rodzinną wioskę pod Łuków, Grójec czy inny Radom, to ich ojce by ich zrywały z wyra od rana bo trzeba się szykować do kościoła na procesję i poszliby bez szemrania.
  • Odpowiedz
Może dla ciebie i innych, Boga nie ma, ale dla innych jest. Jedni uważają osoby lgbt za osoby chore psychiczne, a inni nie


@technojezus: No to zdanie to trzeba sobie zapisać, takiego skrajnego symetryzmu to jeszcze nie widziałem xDDD
  • Odpowiedz