Wpis z mikrobloga

@szzzzzz:

jakieś 17 lat może, pochodzę z bardzo religijnej rodziny


O, to widzę że kolega już sobie wszystko dokładnie przeanalizował, pobadał i popróbował implementacji przykazań do swojego życia. Nic tylko życzyć wszystkiego dobrego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew: bardziej agnostykiem niż ateistą jestem, nie wiem. gdzieś w trakcie nauk do bierzmowania. jak już byłem bierzmowany to nauki przed mnie przekonały, że jednak nie wierzę prawie wcale w katolicką wizje. Nie zrezygnowałem aby cyrku nie robić xd
  • Odpowiedz
@Glodny_Lew:

14/15 zwątpienie że coś pana na chmurce ziemia w ogóle interesuje. Full ateizm w okolicy 18

@lilitch123:

pobadał i popróbował implementacji przykazań do swojego życia


XD bo nawet nie wiem jak to skomentować. Wyobraź sobie że mistyczne dwie tabliczki nie są potrzebne do zachowywania się "po ludzku".
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Glodny_Lew: jakoś po komunii zaczęłam czytać książki - religijne a potem świeckie 'o religii'. I przestało się to kleić.
Moja rodzina wmawiała mi że komunia będzie cudownym wydarzeniem i zyskam jakaś łaskę xD
Nic takiego się nie stało - dodatkowo inni co nie chodzili na co dzień do kościoła podostawali rowery i fajne prezenty a ja jakieś medaliki. A ja musiałam być co tydzień plus wszystkie roraty, majowe, święta itp.
  • Odpowiedz
XD bo nawet nie wiem jak to skomentować. Wyobraź sobie że mistyczne dwie tabliczki nie są potrzebne do zachowywania się "po ludzku".


@RandomowyMetal: Wiem o tym. Ja mówię o całości nauk a nie dwóch tabliczkach. Jeśli tego nie wiesz to znaczy, że nawet nie jesteś świadomy z czego zrezygnowałeś. A tym bardziej, nigdy nie zaimplementowałeś nauk Jezusa do swojego życia.

14/15 zwątpienie że coś pana na chmurce ziemia w ogóle interesuje.
  • Odpowiedz