Wpis z mikrobloga

wyjaśni mi ktoś lepiej obeznany czemu w bitwach pancernych ciąglę mnie #!$%@?ą na one hita?? no max 2 strzały ale chyba nigdy sie nie zdarzylo zeby ktos walil we mnie wiecej niz 3 razy bo od razu gine. ja #!$%@? czasem po 5 razy do przeciwnika który stoi tuż obok i nic, ciagle tylko trafienie albo trafienie krytyczne ale zdechnąć nie da rady. Czy ja czegoś nie rozumiem w tej grze?
#warthunder
  • 12
@eemu: ja też tak miałem na początku gry i się #!$%@?łem,a potem okazało się że główną przyczyną było to, że brałem pełny zapas amunicji co w takim Pz IV jest wyrokiem smierci bo ammo jest za kierowcą i zawsze wybucha xD bierz zawsze 20 pocisków to przeżywalność wzrośnie diametralnie
@eemu: z czasem wyłapiesz gdzie, który czołg trafiać. Jest bardzo wiele zmiennych, a w grze możesz też spotkać pojazdy, ktorych praktycznie nie dasz rady rozwalić (auto balans ssie). Nie jestem zbyt dobry w WT, ale trochę w to pograłem (w samoloty grałem x lat temu jeszcze w becie).
@eemu: próg wejsciowy na czołgi jest trochę wysoki, wiem bo sam od niego odbiłem się z 5 razy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A i najważniejsza jest znajomość map więc myśl gdzie jeździsz i obserwuj mape