Wpis z mikrobloga

@pappilan: ja polecam. Mieszkałem kilka lat w Warszawie, wróciłem do Bydgoszczy i to była bardzo dobra decyzja. Oczywiście bardzo dużo zależy od pracy więc rozejrzyj się czy w Twojej branży są oferty. Mieszkania są niby dość drogie ale wg randomowej infografiki z Rzeczpospolitej stosunek płac do ceny metra kwadratowego jeden z najlepszych w kraju. Jeżeli mieszkaliście w Łodzi to możecie mieć odruch, żeby szukając mieszkań unikać centrum. W Bydgoszczy to byłby
taaajasne - @pappilan: ja polecam. Mieszkałem kilka lat w Warszawie, wróciłem do Bydg...

źródło: comment_1622739396jRgbYz97vm1n7Lx5lNHnCb.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@pappilan: sto razy bardziej polecam Bydgoszcz niż Toruń
Bydgoszcz wygląda specyficznie, na zmianę masz rozpadające się kamienice i nowoczesne budynki xD Najgorzej wygląda Śródmieście, ja polecam Bartodzieje albo Leśne. No i masz sporo miejsc pracy w samej Bydgoszczy
A Toruń ma ładną starówkę. Poza starówką są same blokowiska i wszędzie syf. Wystarczy porównać sobie chociażby dworce w tych dwóch miastach. Toruń fajnie się zwiedza ale to raczej nie miejsce do życia
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@takijeden1: w Bydgoszczy są rozpadające się kamienice zwłaszcza na śródmieściu ale Toruń jest po prostu brudny i zaniedbany. Zawsze jak jestem w Toruniu (a bywam często) to widzę śmieci na chodnikach a w przejściach podziemnych to wgl jest armagedon