Wpis z mikrobloga

postanowiłem wybrać się na ekskluzywny weekend do Międzyzdrojów. Gdzieś kiedyś czytałem, że jeżdżą tu gwiazdy i polska elita, kwiat tego narodu, więc pojechałem w ciemno licząc, że liznę trochę luksusu i pobuduję prestiż wśród znajomych.

Ja #!$%@?... Władysławowo v2.0, tylko ceny x2 lol.
Same budy z goframi i lodami. I to betonowe molo, z Żabką przy wejściu. A na deser cwaniaki oszukujący turystów grą w 3 kubki XD.
A idzcie w #!$%@?.

#zalesie #podroze #polskiemorze #miedzyzdroje #wakacje #polska
Pobierz mcsQ - postanowiłem wybrać się na ekskluzywny weekend do Międzyzdrojów. Gdzieś kiedyś...
źródło: comment_16227567891qpFA7s6xGWkM5nPP24PJt.jpg
  • 4
@mcsQ: Ja kilka lat z rzędu jeździłem do Gdańska. W miarę luźno na plażach, "gdzie niby te parawany?". Potem se pojechałem przech Hel rowerem - i te sławne kurorty zahaczyłem "a, to tu są wszystkie parawany". Poza tym chińskie ciupagi, plastikowe zegarki i breloczki i cała reszta tej polskiej kultury turystycznej.

Najlepsza opcja to rowerem z Brzeźna do Gdyni z przystankami na kąpiel na przydrożnych plażach.
@mcsQ: teraz chyba tak wszędzie, jechałem przez Krowiarki (dość popularne miejsce ze szlakiem na Babią Górę) Resident Evil auta postawiane przy drodze na poboczu tak z ponad kilometr przed i za, parkingi tak nabite, że masakra i to co "lubię" covidianie i ich #!$%@? zasady, maska na ryju i sapanie do innych w schronisku jak nie mają założonego tego cholerstwa. Polska sezon urlopowy 2021 będzie się działo ( ͡° ͜