Wpis z mikrobloga

Co myslicie o tej inwestycji we #wroclaw

Mieszkania w kameralnych, ladnych bloczkach na Bartoszowicach, na ul. Bacciarellego 54

Fajna architektura, Odra rzut beretem, niedaleko petla tramwajowa Biskupin i autobusowa tuz przy budynkach.

Ceny nie najgorsze jak na Wroclaw, od 10 tys za m2, mieszkania dwupoziomowe, dwa balkony, tereny zielone.

Jakies uwagi?

https://b54.pl/wyszukiwarka3d/

#architektura #mieszkaniedeweloperskie
J.....s - Co myslicie o tej inwestycji we #wroclaw

Mieszkania w kameralnych, ladny...

źródło: comment_1622807632XVliybYCoXcFNTxtHmteSt.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: dwupoziomowość mieszkań zapewne jest tylko wynikiem oszczędności na windzie. Dzięki temu nie muszą jej instalować. Mogę się mylić ale nigdzie nie widzę rzutów z widoczną windą.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: codziennie tamtędy przechodzę i mnie nie zachwyca. Strasznie stłamszone wszystko, może wewnątrz lepiej to wygląda, ale z zewnątrz tak sobie. Biedra zaraz obok. I pętla 146. Bardzo blisko jaz, będzie szum wody non-stop. A tak to dużo zieleni, ptaki, itd. - to na plus. Ale za taką cenę...
  • Odpowiedz
@Bizley: Musze sie tam wybrac, rzadko zagladam na Wschod Wroclawia, dalej, niz w okolice ZOO. teraz wybudowany jest 1 etap, mieszkania sa juz sprzedane, w budowie drugi i mozna sobie zobaczyc ceny i rzuty w linku, ktory zapodalem. Obejrzalem sobie okolice w Street View, coz, Bartoszowice to w zasadzie blokowisko obok, ale sama okolica wydaje sie ciekawa, szczegolnie, jak za te kilka lat dobuduja tez etap 3 i cale osiedle bedzie
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: miejscówka jest super, w mojej opinii jedna z lepszych do mieszkania (jeśli nie najlepsza) we Wrocławiu od czasów inwestycji na Dąbiu. Znakomicie skomunikowana i samowystarczalna dzielnica. Architektura spoko - ostatnio z żoną stwierdziliśmy zgodnie, że przychodzi nam na myśl skojarzenie z klimatem śródziemnomorskim albo Wyspami Kanaryjskimi. :)
  • Odpowiedz
@Jud-Suss na B54 masz ceny jak na Olimpi port a b54 wydaje sie lepsze lokalizacyjnie. Na twoim miejscu celowal bym w kolejny etap przy wale bo musza sie odsunac od niego o 50m
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: to jest totalnie inny target, inwestycja lechpola a b54. Lechpol to mieszkania bliżej centrum, dużo nowych mieszkań wokół (innova, oaza, toscom) a b54 to jednak dużo dalej do centrum ale spokojniej. Bliżej do rynku możesz mieć z jagodna nawet niż b54
  • Odpowiedz
@pojaszek: @Bumelante: @TomekRazDwaTrzy: Problem z Hubami jest taki, że to taka raczej robotnicza dzielnica, oczywiście bliżej do Rynku, tramwaj pod nosem, ale jest tam ciasno i trochę plebejsko. Myślę, że płacąc tyle samo, można oczekiwać ciekawszej architektury i jednak Bartoszowice, również kilkaset metrów do tramwaju, graniczące z Biskupinem i opływane przez Odrę dają poczucie trochę lepszego fragmentu miasta. Dla mnie ten Lechpol poleciał grubo z cenami...
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: "prestiż" w tamtym miejscu czy na wysokości parku południowego to DOM w takim miejscu. Mieszkania to raczej nie wiem wyspa, centrum ogólnie rzecz biorąc. Tam są raczej większe mieszkania i jak sobie pomyśle że miałbym wywalić 1.2 mln cebulionów za mieszkanie w takim miejscu gdzie mogę mieć dom to chyba bym zszedł na zawał.
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: dla mnie Bartoszowice i te rejony to już zadupie, porównywalne z Psim Polem. Jakbym miał szukać ciekawej architektury i żeby było mniej "plebejsko" to chyba Karłowice
  • Odpowiedz
@Jud-Suss: Ja Ci mogę coś napisać. Ludzie, którzy uważają, że to zadupie to w dupie byli, bardzo łatwo można dojechać rowerem, samochodem, tramwajem do centrum. Pod względem lokalizacji jest to jedno z lepszych miejsc we wrocławiu - z każdej strony masz rzekę, wały, wyspę, lasek idealne miejsce do życia jeśli lubisz biegać, jeździć na rowerze, spacerować, wędkować. Uliczki biskupina i sępolna są świetne na spacery. Natomiast co do układu mieszkań, ostatnio
  • Odpowiedz