Wpis z mikrobloga

@S_____: szczerze? Chcę wystraszyć gołębie które mi chuchają od 6 rano koło okna (jakieś 5 metrów) o sraniu na auta nawet nie wspominam (kupa gołębia wyżarła lakier na masce nowego auta!) oraz lisy które przychodzą wieczorami pod moje ogrodzenie.

Chcę by dostały w dupę i uciekły, zależy mi na celności.
Po zrealizowaniu tego celu wiatrówka będzie raczej leżała w szafie i czekała na kolejne szkodniki.
  • Odpowiedz
@To_The_Moon: Więc co2 odpada, bo za każdym użyciem musisz wyjąć nabój co2, nawet gdy jest pełny. Jeśli go nie wyjmiesz, to po kilku dniach uszczelka się odkształci i z następnego cały gaz pójdzie bokiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: Sprawdź Ekol Viper. Podobno najmocniejsze na rynku. Ja mam od dwóch tygodni I jestem mega zadowolony. Jeśli będziesz chciał sobie rekreacyjnie postrzelac czasem to polecam od razu kilkadziesiąt kapsuł CO2. Tarcze też są przydatne. A, no i Viper jest na BBs, więc w mojej opinii to o wiele wygodniejsze od zwyklego śrutu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: Pod tym linkiem z tego co widzę jest alarmowa, na dziwną amunicję.
Z twoich potrzeb wynika że lepszą opcja będzie coś takiego:
https://sharg.pl/product-pol-112178-Pistolet-wiatrowka-Voltran-4-5mm-EKOL-ES-P66-BLACK.html?query_id=4

I ten sklep jest chyba oficjalnym dystrybutorem na Polskę - ja się tym kierowałem przy zakupie również.

Ja jestem mega zadowolony. Z zapasem kapsuł I jednym opakowaniem bbs zmiescisz się w 300zl. I tak jak wspominałem, tarcze, bo to całkiem fajna zabawka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: w tym Ekolu jest moc wylotowa na poziomie 135m/s. Jak byłem na plenerowej strzelnicy to około 50-80m dawała radę bez większych problemów. Z odległości 10-20 było wzorowo, ale to też kwestia obycia z takimi produktami.
Jakbyś potrzebowała więcej informacji, daj znać, pomogę.
  • Odpowiedz
@Revival: dziękuję Ci Mireczku za pomoc, a co sądzisz o tym co napisał? @S_____:

Więc co2 odpada, bo za każdym użyciem musisz wyjąć nabój co2, nawet gdy jest pełny. Jeśli go nie wyjmiesz, to po kilku dniach uszczelka się odkształci i z następnego cały gaz pójdzie bokiem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@To_The_Moon: Z fizycznego punktu widzenia jest tu na pewno jakaś racja. Ja po pierwszym użyciu zostawiłem w połowie pełna kapsule w wiatrówce I po około 5-6 dniach nadal była sprawna.
Jest na to też inne wyjście. Możesz załadować kapsule bezpośrednio przed użyciem, ale w przypadku styczności że zwierzakami może nie być na to czasu więc wkładasz kapsułę do magazynka jednocześnie nie naruszając plomby. W sytuacji której będziesz chciała jej użyć, dokrecasz
  • Odpowiedz