Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa. Jestem w grupie, która tropi spiski świata tego i wiadomo na tapecie jest covid i szczepionki.
Ciągle pojawiają się hsla typu plandemia, mikstura, eksperyment, depopulacja, linki z stop nop, filmiki z żółtymi napisami.
Czasem im tam coś rzucę, że źródło #!$%@?, wrzucę sprostowanie z jakichś stron które prostują fake newsy (niestety za tym stoi Soros więc te linki są dla moich znajomych bezużyteczne). Nie siedzę w tym temacie, mam inne zainteresowania niż covid, na medycynie w ogóle się nie znam - tak jak oni. Ale oni non stop czytają coś związanego z plandemia itp i mają miliony swoich argumentów.
Ostatnio jeden mi odpowiedział mega wywodem, linki do stop nop i innych takich, memy jako źródła... i chciałbym mu odpowiedzieć tak żeby go zatkać. Jednak jak wspomniałem nie siedzę w tym w ogóle I nie umiem, po prostu.
Może ktoś z Mirków miałby chwilę i sprawiłoby mu to przyjemność żeby skleić odpowiedź?
Stawiam dobre piwo na odległość!
#koronawirus #szczepienia #spiseg #covid19 #medycyna
  • 13
bo ten co mi odpowiedział takim wywodem to mój ojciec XDDDDD


@pw1: Mój za to w drugą stronę poleciał i kilka miesięcy bał się spotkać pomimo że w październiku covida przechorował jak każde inne przeziębienie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twój zapewne przynajmniej nie jest fanem TVPiS xD
@pw1: wszyscy są przekupieni, nikt nie ma racji, a kosmici wraz z Sorosem chcą depopulacji, ewolucja nie istnieje, a w ogóle to żyjemy w wirtualnej rzeczywistości.
Przecież to nie ma z kim gadać, usuń konto i tyle. Nic ci nie dadzą sensowne odpowiedzi bo musiałbyś się świetnie znać na tym, tacy ludzie bardzo szybko rzucą jakąś odpowiedź i nie będziesz wiedział jak odpowiedzieć. Nawet autorytety będą niczym przy ich przemyśleniach.
Wiem