Wpis z mikrobloga

@Rosalinea: Dobre pytanie xD Ciekawe jak ta cała sytuacja wyglądała na tej transmisji na żywo HP bo w TV pewnie była sporo pocięta i zmontowana odpowiednio. Chociaż mimo wszystko i tak trzymam stronę Krystiana w tej sprawie. Dziwnie to wszystko wyglądało. Tak samo w tym odcinku co Maurycy wrócił, od razu mi się rzuciło w oczy jak Basia się na niego rzuciła i mi się pojawiły w głowie takie myśli ,,co
@Kokaina784: wiesz faktycznie Basia głupio się zachowała w tych sytuacjach ale nie da się zaprzeczyć ze ona była wpatrzona w Krystiana jak w obrazek.. widziałam taka scenę na live - posprzeczali się i Krystian leżał totalnie nawalony a ona go pocałowała w ramie I przytuliła się.. ja bym mojego starego w takiej sytuacji jeszcze kopnęła w dupe i wtedy pomyślałam ze ona musiała być serio w nim bardzo zakochana
@Lolek1011: Owszem, masz rację, była w niego wpatrzona jak w obrazek. Mi też się na tej transmisji na żywo nieraz udało trafić na takie momenty, że oboje sobie okazywali sporo czułości. Wiadomo kłótnie kłótniami, ale ostatecznie się zawsze godzili i dalej było love. Myślę, że na pewno to co ich łączyło w programie i to co czuli wtedy nawzajem do siebie było prawdziwe i szczere. A co do ich relacji po
@bed_nara: Ja akurat nie wiem nic o tej sprawie, nie pisałam nic takiego. Chyba, że ktoś inny gdzieś pisał wcześniej. Ale ogólnie mi się wydaje, że Krystian się już podzielił lub podzieli wygraną z Basią, Bibi i Simonem tak jak mówił w odcinku finałowym. Jakby ich oszukał i się nie podzielił to wątpię, że ktoś chciałby z nim utrzymywać kontakt.
@Kokaina784: mam dokładnie tak samo, taki smutek bo jednak całego życiowego cynizmu to człowiek jakoś tam im kibicował i dla mnie to wyglądało na bardzo prawdziwe. W ogóle takich emocji nie wywoływała relacja Bibi i Simona, dla mnie byli jacyś mdli, wręcz sztuczni. A Krzysiu, coś tam obiecywał już Baśce w programie i może po prostu wstrzelił się w moment..Tez życzę i Krystianowi i Basi powodzenia ale Krystianowi jednak trochę bardziej
@Lolek1011: @Kokaina784: Był taki moment w którym Ola zauważyła że Basia spędza z facetami więcej czasu i skomentowała to tak, że Baśka urabia sobie po trochu każdego. Nawet sama Basia zapytała na wyroczni czy dziewczyny to zauważyły więc musiała być świadoma sytuacji.

Co do zachowania po programie to pewnie nigdy się nie dowiemy całej prawdy. Tak czy inaczej szkoda że im razem nie wyszło.
@Lolek1011: @kokaina784 Mam tak samo. Jest mi strasznie szkoda Krystiana. To mądry dobry wrażliwy chłopak i z całego serca życzę mu jak najlepiej. Co by oficjalnie nie pisał, ta sytuacja musi boleć. Nie wyobrażam sobie, żeby było inaczej. Zachowali się dojrzale, to prawda, ale mimo to jest to bardzo smutne. Mam nadzieję, że teraz Krystian skupi się na swoich celach- na swojej małej włoskiej restauracyjce- i to mu da pozytywnego kopa,
@Lolek1011: I to jest idealne podsumowanie. Niby tylko program, ale uczucia prawdziwe a teraz muszą to publicznie "dźwignąć" (PS słowo użyte specjalnie). Daleko mi do niektórych tu, którzy chcieliby aby takie programy były jak Jerry Springer Show- bijatyki, kłótnie i pranie brudów przed dopingującą publiką. Niby to tylko program, ale to jest #!$%@? bardzo smutne.
@Joanna_Maria_W: co nie? to jest tak bardzo przygnebiajace ze jak czytalam te ich wpisy na instagramie to az mi lezka pociekla - a ja w ogole taka nie jestem zeby sie latwo wzruszac! Az straszne jest to ze mozna tak empatyzowac z ludzmi ktorych zna sie z TV, zaluje ze sie wkrecilam w ten program i ciesze sie ze to juz koniec. Mysle ze Krystianowi jest podwojnie ciezko bo gdzies tam
@Lolek1011: rozumiem ze mozna wspolczuc krystianowi ale on majac swiadomosc ze Basia jest z kims innym powienien sie powstrzymac z takimi tekstami ze niewykluczone ze do siebie wroca. Co to za tekst? Ja czulabym sie #!$%@? jakby byla partnerka mojego obecnego chłopa mowilaby w wywiadach takie rzeczy
@Lolek1011: Jakie są powody tego co mówi, nie nam oceniać, bo nie wiemy. Może chce kryć Baśkę i Krzyśka i tak mówi. Może musi tak mówić. Może w ten sposób wyraża swój żal, że musi oglądać Baśkę Krzyśkiem, bo to bardzo świeża sprawa nawet jak na polubowne rozstanie. A może wierzy, że tak się kiedyś stanie.