Wpis z mikrobloga

@Niekumaty_ no oczywiście, że się da, ale on stoi w innym pomieszczeniu, ziomek, nie byde latoł z kwiatkiem i telefonem żeby specjalnie zrobić zdjęcie.
Do was nie może dotrzeć, że stał pod ręką, chwyciłam go i sfotografowałam, doszukujecie się jakiegoś drugiego dna, ale w końcu z tego większość tej społeczności żyje, co nie ( )
@Dziadzlubelskiejwsi nauczona, że to nie jest grupa kwiatkowa i ludzie bardziej interesują
Pobierz
źródło: comment_1622871781w3yZlqY6WCeqcWfrFAEFNg.jpg
@fuuYeah nom, stefanotis, stefanek :)
@Rowley kitku czasem przy nim leży i wonia, ale żeby mi coś jeszcze gryzł to nie zauważyłam, co najwyżej ociera. Ginura przez którą zrobiła się taka afera już ma odłamany listek ;____;
@White_Magpie ja go kupiłam w biedronce za 23zl, w sklepie ogrodniczym widziałam po 45. Intensywny, wieczorem czuć w całym pokoju, chociaż zakwitło raptem kilka kwiatków.
Nie jest trudny, ale warto go odżywiać odżywką do kwiatów kwitnących, wtedy dłużej kwitnie. Po przekwitnięciu się rozrasta, więc co roku można się cieszyć jeszcze większą ilością kwiatków ʕʔ
Ale trzeba pamiętać o częstym podlewaniu i zraszaniu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kaplanka: On stoi sam na parapecie?
Bo ja mam swojego stefana dwa lata, z początku puścił szybko nowy pęd, a później zaczął zrzucać liście ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Przestawiłam na inny parapet i jest lepiej, pojawia się nowy listek, ale nie wiem czy zakwitnie w tym sezonie
@dekonfitura yup, stoi sam, bo musiałam zagospodarować miejsce dla moich sierściuchów. Udało mi się tylko 3 doniczki wstawić do tamtego pokoju, a tak to zawalam stół w kuchni, bo koty by mi kwiatki na głowę zrzucały. Jak taka gnida na czterech łapach ulubi sobie miejsce to nie oduczysz, ale zla jesteeeem (°°
edit: ale z tego, co wiem to stefanki lubią samotność
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kaplanka: mojemu bardzo liście żółkły, ale po zmianie miejsca jest lepiej, więc mam nadzieję, że odżyje. Bardzo podobał mi się zakwitnięty, bo pięknie pachniał ()
@Kaplanka: nie znam sie na kwiatkach, mieszkam sam a bym przyozdobil sobie pokój czy mieszkanie jakimis badylami bo tak pusto. Co mam kupic? Doradź. Jak z kobitą sie mieszkalo to nie bylo takich problemow. Trzeba bylo jej wybaczyc skoki w bok to bym mial kwiatki ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@dekonfitura wiesz co, on nie lubi bezpośredniego słońca, ale potrzebuje dużo światła, taki z nim problem, może dlatego nowe miejsce mu służy ʕʔ
@Dziadzlubelskiejwsi a co powiesz na Pachirę? Obecnie dostępne w biedronce, więc powinieneś kupić od ręki (widziałam wczoraj), nie są trudne w pielęgnacji i rosną wysokie :D