Wpis z mikrobloga

Ostatnio pochwaliłem się zrealizowanym marzeniem, które chodziło za mną od wielu lat, czyli - projektowaniem ciuchów. Jako, że otrzymałem kilka budujących wiadomości o projekcie, dziś znów się pochwalę, a co!

Udało mi się bowiem zrealizować kolejną rzecz, z której jestem niezmiernie zadowolony!

Na zdjęciu niestety nie widać przewodniego pomysłu, który już w zamyśle miał być mocno wyróżniający. Chodzi mianowicie o kieszeń, która ciągnie się przez całą długość, aż do samego dołu koszuli. Co do jakości - ta znów na najwyższym poziomie, co utwierdza mnie w przekonaniu, że warto brnąć w tym kierunku!

Powoli już kroją się materiały na następne rzeczy!

#modameska #streetwear #tworczoscwlasna #quietclothes
Pobierz tojestcok - Ostatnio pochwaliłem się zrealizowanym marzeniem, które chodziło za mną o...
źródło: comment_1622881676CiUcZpCSX7ksLUvJF0cDRi.jpg
  • 13
@zakoo: > Czyli jak wrzucę telefon do tej kieszeni to znajdzie się on na samym dole koszuli i żeby go stamtąd wyjąć będę potrzebował pomocy kogoś z zewnątrz? Bardzo ładna swoją drogą a logo jest Ok.

Zdecydowanie nie. Pod logotypem jest stębnowanie, które niejako 'zamyka' kieszeń od spodu. Po prostu pas materiału idzie do samego końca :)

@kot_do_drzwi: Jak to kieszeń - trochę praktyczna, trochę design :)
@pomaranczowyogorek: Tak naprawdę największym problemem w całym przedsięwzięcu był - sam materiał. Odkąd pamiętam zależało mi, by uszyć coś, co jakością wyznacza pewne standardy. Po wzmożonych poszukiwaniach, w końcu odnalazłem nieopodal mnie miejsce, gdzie taki dostanę. Koszula dobrze oddycha w ciepłe dni, mimo, iż gramatura jest potężna. W zasadzie nie zdziwiłbym się, gdyby ktoś traktował ten projekt jak cienką bluzę, aniżeli koszulę :)

Jeśli chodzi o projekt - tutaj już z