Wpis z mikrobloga

czesc Murki

zastanawiam sie nad nowym telefony, obecny #galaxys8 juz nie daje rady - grzeje mi sie w aucie i ogolnie mam go dosc

za czym sie rozgladnac wg Waszych subiektywnych opinii?

0. android
1. najlepiej nie wiecej niz 4000zl, optymalnie bedzie 2-3 tys, ale wiadomo, ze jak bedzie cos mega tanie i dobre to moge wydac mniej
2. MALY - tak, zeby w kieszeni mi sie miescil - wiadomo, ze nie kupie tak malego jak s8, ale zeby chociaz byl zblizony wymiarami - nie byl cegla 7,5*15cm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3. najlepiej ze slotem na microSD - potrzebuje dolozyc 256GB microSD, ktore juz mam

moja uwage skupia glownie cos od huaweii - ogladalem w sklepach - i wygladaja zacnie, ale nie chce wydac ponad 4000 jak za p40 pro

ktos cos? wytypujcie cos ;-)

myslalem tez, nad #galaxys20 i #galaxys21 ale te exynosy sie boje, by nie byly znow gorsze od odpowiednikow na tych lepszych co sa w USA ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#smartfon #cokupic #android
  • 34
@www2: Tak, 4a z 5G, tanio można go z niemcowni ogarnąć.
Też się pozbywałem S8 jakiś czas temu i zastanawiałem się właśnie nad 4a, ale jednak Note 10 lite wygrał możliwością wzięcia go na FV. ;)
Wymiarowo i bebechami całkiem podobny. Rysik kapitalna rzecz, przypomniał mi się Windows Mobile (ten prawilny, stary, nie to nowe Windows Phone gówno). Brakuje ładowania bezprzewodowego, do którego się przyzwyczaiłem.
@www2: Z Huaweiem jest taki problem, ze nie maja usług Google, wiec jeżeli nie chce ci się/nie umiesz wgrywać aplikacji, których nie ma w sklepie Huaweia, to lepiej sobie odpuść te markę

Z małych telefonów masz chyba tylko Pixele (ale nie ma ich w oficjalnej dystrybucji w Polsce, musiałbyś sprowadzić sobie np z Niemczech), Asus Zenfone 8, Samsung S21 (ale mówiłeś, ze nie chcesz z Exynos — choć podobno już nie
no dziekuje za wskazowki :-)

#huawei P30 chyba ostatni mial google play - tylko czy nie jest on juz za "stary"
pixel 4a wpisany do listy porownywarkowej ;-)
s21 niby fajny, tylko zas microSD nie ma :-( jak pamietam i podobno to krok w tyl do s20
zenfone 8 - asus dobre to to? bo lata nie byli na rynku
@www2: Ja bym brał mi 11 lite 5g. Zajebisty tel, cienki, lekki, stylowy, snapdragon 780, duża bateria, 90hz Amoled. Cena 2k. Sam mam OP 8T i bym się na niego zamienił. Obczaj w jakimś sklepie stacjonarnym. Ma slot na kartę. Ostatnio kupiłem swojej dziewczynie i jestem pod wrażeniem.
@Melabolgia: nie no wierze, ze tak moze byc - tylko jest problem, bo ja telefon nosilem i nosze w jeansach i jak sie schyle po buty to to beda jego ostatnie chwile ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@www2: Musisz go poczuć w ręku, jest mega lekki, nawet jak spadnie na glebę to mu się nic nie stanie. Jeżeli nie ten to Pixel 5, mały, ładny, drogi. Sam myślałem aby go kupić, ale brak oficjalnej dystrybucji w PL mnie zniesmaczyła. Jeżeli Google nie chce moich pieniędzy to niech się ciągną.