Wpis z mikrobloga

@Evilr0kerZ: Chciałbym powiedzieć, ze jest ok ale jednak:

- Bransoletki, uh, ale to już kwestia personalna
- Marynarka jest dużo za krótka
- Spodnie za długie
- Nigdy, ale to nigdy nie wybieraj podobnego koloru góry i dołu jeżeli nie jest to pełny garnitur
- Wzór i styl jest ogólnie zbyt mało formalny, bardziej na luźniejsze posiedzenie niż wesele
- Za duży węzeł krawata do twojej twarzy i kołnierza
- Sam
@Evilr0kerZ: Gdzie kupiłeś ten garniak? Nie przejmuj się tym, że to jakiś tam komplet. To nawet gorzej bo liczysz, że sprzedawca wie co robi a nie wciska Ci kit jak to mają w naturze. Inaczej nie nauczysz się co i jak powinno się nosić a to wiedza dość uniwersalna.

Tak przy okazji jeszcze to prawdopodobnie masz identyczny krawat i poszetkę - tego się nie robi, wybierz proszę inną aby współgrały, ale
@Aerwin: Są różne skale formalności, nie jest to od razu gala czy opera, ale jednak wypada mieć coś bardziej formalnego na sobie niż beżowy garniak w kratę. Jest mnóstwo możliwości wyboru i nie musi być to od razu granatowy garniak [tak jak i również nie ubiera się czarnego garnituru jako gośc czy nie wybiera aksamitu etc], ale jednak mimo wszystko coś lepiej można dopasować. Należy pamiętać, że ostatecznie to nie chodzi
@LosoweKontoLosowegoWykopowicza: Heloł, mam pytanie, bo ewidentne znasz się na rzeczy. Nie znalazłbyś przypadkiem czasu na jakiś szerszy opis / post wiedzy, którą nazywasz „uniwersalną”? Nigdzie do tej pory nie znalazłem poradnika co z czym nosić, czego absolutnie nie, jak dopasować uniwersalny zestaw do okazji itepe. Sądzę, że wiele osób byłoby Ci baaardzo wdzięcznych za takie wskazówki, w tym ja chyba najbardziej