Wpis z mikrobloga

co myślicie o przyciemnieniu folią okien w mieszkaniu. Mam wścibskich sąsiadów, którzy ciągle się gapią - wiem z opowieści, w dodatku latem strasznie słońce #!$%@? i straszny jest gorąc. widoku mi nie szkoda jak coś, bo i tak jest obskurny. Pytanie, czy to się sprawdza, jak jest włączone światło wewnątrz? #motoryzacja #samochody #remont #okna #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta #piciochkita #dom #mieszkanie #budownictwo #architektura #szyby #przyciemniane #tuning #wiecejtagowniepamietam #tagujetogowno #obrazekdoatencji
pogop - co myślicie o przyciemnieniu folią okien w mieszkaniu. Mam wścibskich sąsiadó...

źródło: comment_9jmLaFYRMkWy7lxHdZ50zPnW9wLeNNN6.jpg

Pobierz
  • 24
@pogop: Przecież przez firanke w dzień nic nie widać a każdy kto chce trochę prywatności zasłania sobie okna roletą/zasłoną gdy na zewnątrz jest ciemno i zapala światło. Takie folie wg mnie się nie sprawdzą bo byś musiał mieć ciągle światło zaświecone (przyciemniane pomieszczenia na dłuższą metę są depresyjne).
@tajek: @gresiu12: rolety mnie jakoś #!$%@?ą. Jak są podgumowane to totalne zaciemnienie, a jak nie są, to #!$%@? dająpoza tym, jak nawet są podgumowane, to działają jak grzejnik, a zewnetrznych spółzdzielnia zabrania i #!$%@?, poza tym drogie
@kicioch: dobre folie całkiem nieźle przepuszczają światło, a nie można zajrzeć do wewnątrz samochodu. Samochodowe na przednią szybę muszą mieć 70% przepuszczalności światła, a i tak dają spoczko efekt
@pogop: No w sumie zależy jaką folię tam sobie chcesz wcisnąć, ale ja i tak jestem na nie. W samochodzie nawet jak boczne szyby masz przyciemnione to ta przednia zawsze daje Ci sporo światła, dodatkowo - tam nie czytasz książek, w mieszkaniu już tak. W mieszkaniu też spędzasz większość czasu.

Jak mi remontowali kamienicę i przykryli rusztowanie folią, która niby ma przepuszczać światło to po 3 dniach miałam dość, było minimalnie