Wpis z mikrobloga

tez tak macie ze jak jedziecie przez miasto autobusem to obserwujecie ludzi i zapisujecie tablice rejstracyjne jak cos sie dzieje w miare podejrzanego albo w nocy chodzicie po miescie i szukacie czy ktos nie potrzebuje pomocy i slyszac choc najmniejszy pisk albo jakis podejrzany dzwiek chodzicie przez godzine wokol tego miejsca i sprawdzacie tysiac razy czy aby napewno nic tam niema

#przegryw #polska #depresja #lekarz #medycyna
  • 52
  • Odpowiedz
@kckacpi: nie jestem konfidentem xchodzi o sytuacje np 3dni temu jechalem autobusem i obok jechalo auto z 2facetami a ztylu bylo dziecko i ta dziewczynka nie wyglodala na taka co by chciala byc w tym aucie jak by byla tam z przymusu wiec moja pierwsza mysl zapisze numer rejstracji jak ktos zglosi zaginiecie dziecka to bede mial numer rejestracyjny
  • Odpowiedz
@Matsew: tak, to normalne, ja nawet teraz jednym okiem w laptopa patrze, a drugim w lornetkę i obserwuję teren, lepiej mieć sytuację pod kontrolą
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 37
@kckacpi: nie jestem konfidentem xchodzi o sytuacje np 3dni temu jechalem autobusem i obok jechalo auto z 2facetami a ztylu bylo dziecko i ta dziewczynka nie wyglodala na taka co by chciala byc w tym aucie jak by byla tam z przymusu wiec moja pierwsza mysl zapisze numer rejstracji jak ktos zglosi zaginiecie dziecka to bede mial numer rejestracyjny

@Matsew: Dzieci dość często nie są chętne do siedzenia w miejscu
  • Odpowiedz
@Matsew: ja z go pro na czole chodzę i wszyscy rejestruję na kamerę, jakby policja się do mnie zwróciła o pomoc, to wtedy jestem w stanie wszystko im pokazać, powiedzieć, i jeszcze mam dowód w postaci nagrania video, żeby mogli odrazu aresztować.
  • Odpowiedz
@Hissis: dobra typie to nie jest smieszne ja pisze powaznie bo zaczynam to traktowac jako problem a ty robisz se zarty z mnie i z mej #!$%@? psychiki i zycia
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sylwke3100: ta tylko ze ona sie do mnie odwracala co 3sekundy na swiatlach i wyglodala jak by cos jej bylo dlatego zapisalem sobie rejestracje

@Matsew: Może jesteś po prostu przewrażliwiony na punkcie dzieci i dlatego wydaje ci się.
  • Odpowiedz
@sylwke3100: ta to jak wtlumaczysz zapisanie rejestraci auta ktore o 23 na moj widok pojechalo gdzies indziej i zrobilo 3 kolka i wtedy tez zapisalem rejstracje albo busa ktory jezdzil od przystansku do przystanku w kolko na odleglosc 100m
  • Odpowiedz
@Matsew: bo mam pewne podejrzenia co do Ciebie, ale nie będę ich zdradzał teraz jeszcze żebyś się nie spłoszył, ale będę sobie wszystko zapisywał na wszelki wypadek.
  • Odpowiedz
@Hissis: co ze zapisalem rejestracje bo myslalem ze jakies dziecko moze byc porwane to juz chcesz mnie oco oskarzyc wez ja sie nigdy nie splosze nawet jesli ratujac komus zycie bede musial poswiecic swoje
  • Odpowiedz