Wpis z mikrobloga

Nie żeby mirko prezentowało jakiś fantastyczny poziom, ale to co się #!$%@? na głównej od kilku miesięcy to przechodzi już ludzkie pojęcie. Takiego festiwalu chlopskorozumizmu, polaryzacji społecznej oraz populizmu to tu chyba nigdy nie było. Komentarze na poziomie paździerzu z grupek pisowskich z 200+ plusami. Naprawdę polecam przeczytać ten artykuł i komentarze pod nim. Mam wrażenie jakby ktoś testował farmę trolli, bo aż nie mogę uwierzyć że to tak na serio.

#wykop #glowna ##!$%@? #wysryw #koronawirus #covid19
źródło: comment_1622960605sohR1uhKUuYXRot51g0sED.jpg
  • 84
I poniosą za to cenę jak chłopskorozumkowych przygłupów będzie już tak dużo, że normalni ludzie po prostu stąd pójdą.


@Khaine: przecież tu już jest pełno ścierwa, które wpłyneło z pato strimami kilka lat temu. Białkowi i zbożowemu elfowi oni nie przeszkadzali, a ciągną poziom może nawet bardziej niż foliarze, bo tych łatwiej wyłapać
@Khaine: kim jesteś, żeby nazywać kogoś o innych poglądach idiotą? Myślisz, że dla wielkich korpo i rządu liczy się nasze dobro a nie pieniądze i władza? Jesteśmy bombardowani propagandą na wszystkich frontach, po prostu niektórzy są tego świadomi bardziej inni mniej. Obecna skala ignorancji mnie przeraża. Twoje osądy nie są oparte na Twoich niepodważalnych badaniach a jedynie na tym co serwuje Ci główny nurt.
@durielek2: Kiedyś bordo było właśnie niejako systemem karmy - bordowi to byli ludzie którzy mieli dużo plusów, czy na mirko czy na głównej, co oznaczało że mają jakiś szacunek od ludzi. Obecnie bordo to tylko surowy współczynnik aktywności ile kto wrzuca wykopów, co propagandyści wykorzystują bezlitośnie #!$%@?ąc losowymi znaleziskami o dosłownie czymkolwiek. Zdecydowanie wolałem stary system, bo przynajmniej jak ktoś miał bordowy nick to wiedziałem, że ludzie mu przyznają rację częściej
@Khaine: Palenie papierosów dla zdrowego gardła czy jedzenie margaryny dla zdrowego lipidogramu też było kiedyś poparte wieloma badaniami. Tam gdzie rolę grają pieniądze badania pod tezę nie są niczym nowym. Odróżniaj proszę chłopski rozum od normalnego własnego rozumu, który powinien mieć każdy i który chroni przed łykaniem wszystkiego co wciska nam mainstream. Wystarczy mi dużo sprzeczności, narracja WEF i brak logiki w tym co się dzieje przez ostatni czas, żeby kwestionować
@durielek2: Ale przecież nie chodzi o to żeby reklamowały się tutaj "poważne", "wartościowe" marki. Sztuka jest sztuka, a taki TVP czy inny krzak sprzedający szkolenia uwodzenia płaci takie same pieniądze. I biznes się kręci.
Odróżniaj proszę chłopski rozum od normalnego własnego rozumu, który powinien mieć każdy i który chroni przed łykaniem wszystkiego co wciska nam mainstream. Wystarczy mi dużo sprzeczności, narracja WEF i brak logiki w tym co się dzieje przez ostatni czas, żeby kwestionować pewne działania, a chłopem nie jestem.


@Cytryn__: Kwestionowanie to nie to samo co kłamstwa i manipulacje w formie rozsiewania fake newsów gdzie są dosłownie zmanipulowane wypowiedzi powyrywane z kontekstu przedstawione.
@olek12216: Dlatego ja już mam totalnie wysrane na ten #!$%@?łek, głowna to od dawna ściek niewarty uwagi, na mirko coraz gorzej.
No ale michałowi sie muszą najwyraźniej zgadzać rogale, skoro pozwolił na powstanie tu takiego szamba xD
@olek12216 jak nie pasuje, to usuń konto towarzyszu. Wykop to polityczny ściek, gdzie non stop tęczowi #!$%@?ą się z pisowcami, chyba że maski opadają gdy głosują razem i masz #neuropis
A taki Pazura z PiSem właśnie polaryzują ludzi namawiając ludzi za ich pieniądze do niepotrzebnych szczepień. To indywidualna kwestia każdego co robi że swoim zdrowiem i życiem.
aha, czyli jak ktoś jest przeciwko finansowaniu artystów z pieniędzy publicznych albo przeciwko szczepionkom to jest tym gorszym co rozumuję jak chłop? Beka


@brednyk: Argumentum ad wysrywum wyssanum z dupum xD Przywołałeś przykład absolutnie wyjęty z dupy i nie mający nic wspólnego z problemem o którym się tutaj mówi specjalnie po to aby próbować obrócić kota ogonem i pokazać że przecież ci co kłamią i manipulują to są tak naprawdę ci
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@olek12216: paradoksalnie tym, co zabiło wykop jest właśnie mikroblog. O ile ma on dużo zalet bo pozwala na szybką komunikację i tworzenie odrębnych społeczności wewnątrz jednej dużej to niestety pozwala na organizowanie się w grupy także ludzi o skrajnych, głupich lub niebezpiecznych poglądach i niestety w ostatnich latach osób głupich po prostu pojawiło się tutaj zbyt dużo. Ja z wykopu korzystam od ponad 10 lat i od tamtej pory obserwuję systematyczny
@Khaine: sorry ale przygłupy tutaj były od zawsze i to bardzo silne. Dopiero teraz mają wstęp normalni ludzie, którzy nie zgadzają się z kółeczkiem wzajemnej adoracji i mają własne zdanie. 5 lat temu nie można było wyrażać się negatywnie o Polsce, kobietach, policji, straży pożarnej, wykopowiczach. Teraz codziennością jest możliwość mówienia po prostu co się chce. I to jest dobre. A wszystkim, którzy tego nie lubią - dziękujemy.