Wpis z mikrobloga

@PanWiatrak
Ten wątek chyba nie poszedł w zamierzoną stronę... Jednakowoż ( ͡º ͜ʖ͡º) widzę już drugie ultra na tagu i trochę zazdroszczę i trochę podziwiam, bo jeszcze się na żadne nie zdecydowałem. A chcę zacząć od jakichś 250-350km
Gratki!
@nastycanasta: zdecydowanie :D ale do rzeczy - proponowałbym zacząć od 200 i zwiększać o 100-150 co roku. Naprawdę nie ma co się spieszyć ze zwiększaniem dystansu po bardzo można potem żałować, no się zniechęcić. Same dystanse pokonywane z zachowaniem pełni sił są naprawdę motywujące. Zapewniają srogi reset od głupot i wszelkich idiotyzmów dnia codziennego :) Polecam.
@PanWiatrak 200km chciałem zrobić "za darmo" poza organizacją, bo to dość łatwa logistyka. Więcej już chciałem coś zorganizowanego, z pomiarem czasu. Rozglądam się za czymś na jesieni... Poza tym to nie ma czasu na duże zastanowienia, bo cel to BBT 2022, a kwalifikacje same się nie zrobią ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
@nastycanasta: serio? chcesz robić BBT? no to szacun. Ja wiem, że na 99% (nigdy nie można być pewnym) BBT nie pojadę. Mimo wszystko to ciężka wyrypka - coś czuję, że nie miałbym przyjemności w takiej męczarni. Ta tutaj pięćsetka w takim upale pokazała jasno, że tak naprawdę dystans jest tylko częściowym wyzwaniem - warunki w jakich jedziesz wg mnie stanowią większość. Rezygnacja w trakcie takiej wyprawy bywa CHYBA bardzo dołująca -
@PanWiatrak
Pomysł jest, chęć jest, inspiracja jest. A jestem raczej typem realizującym plany. 1,5 roku to sporo czasu jak się nie startuje od 0. Reszta okaże się w kwalifikacjach, tam będzie decyzja GO/NOGO. Dlatego aż mi uszy stają jak widzę że ktoś huknął 500 ( ͡º ͜ʖ͡º)( ͡º ͜ʖ͡º)
Wydaje się to na dziś największy temat jaki sobie postawiłem, z realną szansą