Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki. Od tygodnia jestem posiadaczem #ps5
Na razie nie mogę napisać, że szczęśliwym, bo konsola mnie doprowadza do gorączki. W ostatnim czasie gram głównie w #callofduty #warzone i #coldwar
Obie gry miałem zainstalowane na ps4 i przeniosłem je transferem na nową konsolę.
Niestety granie online było niemożliwe. Obie gry strasznie mi lagowały, albo miały problem z wyszukaniem gry,
Wywalało mnie z lobby itp. Itd.
Usunąłem obie gry i ściągnąłem od zera. W CW problem naprawił się na chwilę ale znowu powrócił.
Internet mam na poziomie 15-20down i 15up. Konsola widzi wifi i się z nim łączy (spięcie routera i konsoli kablem nie wchodzi w grę).
Wszystkie aktualizacje mam zainstalowane (zarówno do gier jak i w konsoli). Mimo tego, grać się nie da. Reset routera, konsoli itp itd nie pomaga.
Przez dwa lata używania ps4 nie miałem tego typu problemów. Wszystko łączyło się płynnie. Na reddicie widziałem dość obszerny wątek na temat tego typu problemów i każdemu pomagało coś innego.
Ktoś z was też mial tego typu problem?
  • 21
@kartofel_mocy: skoro kabel nie wchodzi w grę to domyślam się że masz router i konsolę daleko od siebie i pewnie są jakieś przeszkody po drodze, jeśli korzystasz z 5ghz to spróbuj na 2,4ghz
@Orzelasty: Problem leży w tym, że nie przeczytałeś ze zrozumieniem pierwszego posta.
Ps4 w tej samej sieci działało bez żadnych problemów.
Ps5 normalnie ściąga gry, normalnie widzi sieć i się normalnie z nią łączy.
Każde inne urządzenie podłączone do tego wifi, również działa normalnie. Problemem jest ps5