Wpis z mikrobloga

Gdzieś w bloku pojawił się jakiś nowy gówniak i jego rodzice wpadli na zajebisty pomysł przesiadywania z nim codziennie na balkonie/w ogródku (,) I weź tu pracuj przy otwartym oknie, gdy ćwierkanie ptaków jest zagłuszane przez wyjącego kaszojada którego słychać na całym osiedlu.
#zalesie
Pobierz goferek - Gdzieś w bloku pojawił się jakiś nowy gówniak i jego rodzice wpadli na zaje...
źródło: comment_16231380562FN8rWES8ghJrlu4B72U5q.jpg
  • 160
@SKYFander:Masz możliwość wyboru gdzie i z kim chcesz mieszkać.

Jak mieszkasz z patusami, to nie dziw się, że się zachowują jak patusy. Jak nie odpowiada - możesz zamieszkać w innej dzielnicy lub zaakceptować fakt, że mieszkasz z patusami.

Z dzieckiem jest gorzej - nie wytłumaczysz mu, że ma się nie drzeć. Możesz je próbować uspokoić.
A jak ryczy a starzy zaniedbują dziecko, to zgłaszasz do pomocy społecznej i zabiorą je do
@goferek Tu gdzie mieszkam bloki stoją dość blisko siebie. Piętro wyżej mieszka sobie pies, mały ale szczeka jak #!$%@?, do tego piskliwie. W bloku na przeciwko mieszka rottweiler. Mały #!$%@? rottweilera i ten drugi mu odszczekuje, i tak cały #!$%@? dzień. Perpetuum mobile i to w rytmie reggaetonu bo pod rottwailerem mieszka jakiś latynoski patus ¯_(ツ)_/¯ już wolałbym płaczące dzieci..
@krytyk__wartosciujacy: @zagu: @GaiusBaltar: @veldrinn: a weź się za remont i rób hałas dłużej niż 10 minut to cię policja straszą :D Albo odpal sobie w sobotę o 10 muzykę to się zaczyna napierdoalanie po rurach. Ale jak wysrasz małego śmierdzącego potworka to może walić cały dzień 100 decybeli bo tak. Może warto się jednak zastanowić dlaczego gnój się drze, nie wiem do lekarza się przejść czy wsadzenie penis
@realizta: Ależ ja nie mówię, że dzieciak drący ryj jest ok. Jedynie mówię, że finalnym rozwiązaniem tego problemu jest wyniesienie się za miasto, bo szkoda zdrowia na mieszkanie w bloku. Kijem Wisły nie zawrócisz.

Mnie wkurzały drące ryj dzieci, remonty, psy, sąsiad śpiewający piosenki religijne całymi wieczorami - ale o ile ktoś grubo nie przeginał, nie przyczepiałem się. Niestety do mnie sąsiadka zapukała z pretensjami po tym jak sobie rozstawiłem maszynę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 44
@realizta: Tak, generalizujmy. Bo każdy z dzieckiem wzywa policję do remontu albo #!$%@? po rurach xD Czy szczytem Twoich możliwości intelektualnych jest obrażanie innych ludzi i ich dzieci?
Nie wiem czy wiesz, ale do pewnego wieku płacz jest jedynym środkiem komunikacji dla dziecka. Mało tego złość i strach są podstawowym instynktem każdego człowieka, a u dziecka dominują (mózg gadzi panie Ferdku, mówi to panu coś?). Dziecko nie musi być chore czy
Może warto się jednak zastanowić dlaczego gnój się drze, nie wiem do lekarza się przejść czy wsadzenie penis w cipę to szczyt możliwości intelektualnych dla takich ludzi?


Opcja pierwsza: masz 13lat i mądrości życiowe czerpiesz z wykop peel.
Opcja druga: twoje IQ wyraża się w postaci jednocyfrowej liczby
Opcja trzecia: trollujesz

Opcje nie wykluczają się, być może trafiłeś kumulację.

@realizta: