Wpis z mikrobloga

@lenvrt: Bo to jest ekwiwalent za niewykorzystany urlop, a nie wypłata godzin urlopowych, a to różnica. Innymi słowy nie byłeś na urlopie, a dostałeś pieniądze za urlop, którego nie wykorzystałeś. I tak to jest opodatkowane.
@KarmazynPjekarz: nie wiem czy sama w sobie agencja jest temu winna. Normalnie przy wypłatach wszystko było minimalizowane w kwestii podatków, czy to biorąc na rzecz wynajmu mieszkania czy pilnowanie godzin i nadwyżkę dawania w urlop.
@lenvrt: Jak rozumiem z obrazka wypłaciłeś sobie godziny urlopowe i tylko tyle? Nie dokładałeś ich do zwykłej wypłaty?
Podatek od wakacyjnego wynosi te 40% - owszem, ale od godzin urlopowych podatek jest taki sam jaki byłby normalnie. Na moje oko OTTO albo Cię wydymało specjalnie albo przypadkiem. Znalazłem swój kwitek z innej agencji sprzed roku, wypłacone 32 godziny urlopowe. Podatku zostało mi zabrane jakieś 30 euro. To Twoje dość śmierdzi. Kontaktuj
@lenvrt: Jeżeli jest tak jak napisałeś i wypłacili Ci sami, to jest to prawdopodobnie wakacyjne, a nie urlopowe. Z drugiej strony widzę, że OTTO oszukuje na stawce godzinowej i w ofercie zamiast podawać stawkę jaką dostajesz to podają stawkę + dodatek wakacyjny co jest niezłą manipulacją i może wtedy nie wypłacają tego raz w roku jak wszyscy inni.

Orientujesz się ile godzin urlopowych Ci zostało na koniec?

@edit. byłoby łatwiej