Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 550
Co za mentalność robaków. Ja mam gówniaka, więc Ty cierp. Trzymanie ryczącego kaszojada na balkonie to ten sam poziom co palenie na balkonie, żeby mi w mieszkaniu nie śmierdziało, niech cuchnie innym. Albo prowadzenie głośnych rozmów przez telefon tak żeby cały blok słyszał. Jeszcze grilla rozpalcie XD
Polskie święte krowy, ja mam bombelka więc mi wszystko wolno, a Ty cierp i się dostosuj.
#bekazpodludzi #patologiazmiasta #antynatalizm
źródło: comment_1623156918mt5PRVBoGDLWVhIJlQbz5k.jpg
  • 155
Dziecko można, jak nosi kapcie? Można remont robić albo posiadać młynek do kawy?


@girabaldi: Dziecko w kapciach nie halasuje.
Widze, ze probujesz byc zlosliwy ale wiedz, ze tupiac bosymi stopami nic nie zyskujesz a strasznie uprzykrzasz zycie innym. Ale mam wrazenie, ze Ty nie z tych, ktorzy daja o to #!$%@?.
@dondon: pamietam jak kiedyś w gorących był mój wpis jadacy po matkach polkach karmiacych cycami w miejscach publicznych. Oczywiscie winni byli wszyscy tylko nie one bo to ich natura #!$%@?ć wymiono do kolana i karmić larwe przy wszystkich.
Mam takie same zdanie na ten temat co Ty. W Japonii byłoby to nie do pomyślenia, ale jesteśmy w polszy, gówniak jest święty jego ruszać nie wolno!


@Neko-chan51:

Jak kupujesz dom koło przedszkola/szkoły to przynajmniej wiesz na co się piszesz. Mnie #!$%@? mentalność ludzi, którzy mają w dupie innych bo święte dziecko. Jak ryczy to idziesz z nim do mieszkania i w miarę możliwości uciszasz, a nie trzymasz na balkonie.


@
@dondon: Jak jest jeszcze mały to ten płacz można znieść, dla mnie gorsze są te małe małpy które co chwile piszczą. Ale pocieszam się tym że ludzkie struny głosowe też mają limit wytrzymałości, te małpy w przyszłości mogą stracić głos i się skończy piszczenie.
@Weretek: @badtorro: @wiewior_s: @patchupdate: @kryptonim_putas: @petedendo: @Prezydent_Polski:
Zbiorczo do wszystkich bo macie problem z czytaniem ze zrozumieniem. Chodziło o trzymanie drącego się dzieciaka na balkonie, albo innej części wspólnej (tak balkon to nie w pełni Wasza własność). W pełnie się zgadzam, że kupując mieszkanie w bloku piszesz się na pewne zasady i jedną z nich jest elementarna kultura. Nie należy uprzykrzać życia innym i hałasować
@kryptonim_putas: bardzo dobry komentarz, gratuluję. A OP niech się wyprowadzi do lasu, będzie miał ciszę. Nolajfy myślą że cały świat będzie taki jak im się wyobraża w piwnicy. Aspołeczne socjopatyczne typy. Na szczęście możecie sobie tu tylko łkać jak wam źle bo dzieci płaczą XD a cywilizowany świat wie dokładnie to co pisał kryptonim_putas... A jak was nie stać na dom w lesie to co zrobić? Ano nic, dalej frustrować się
Ja staram się, aby moje dziecko było spokojne na tarasie i zabieram je jak jest za głośne, ale zapraszam każdego przegrywa tutaj do posparowania się w sądzie jak wam coś nie pasuje. Jesteście tak na prawdę tylko odpadem, który większość ma w dupie. A z tych antynatalistów to już totalnie mam bekę - swój seksualny abstynentyzm próbują jakoś usprawiedliwić XD Po prostu bądźcie ładniejsi przegrywy i zacznijcie się myć.
@HAL__9000: A ty jego brak? Po pierwsze, jak ostatnio patrzyłem za okno, to nie wyglądało na chińską republikę ludową. Po drugie wolność człowiekowi gwarantuje konstytucja, także do podejmowania decyzji o zakładaniu rodziny, co więcej ona nawet gwarantuje tej rodzinie szczególną ochronę. A tak bardziej na chłopski rozum? Człowiek jako istota biologiczna dąży do przekazania genów dalej. Z czysto samolubnych bo chce. Z innych: Bo chce komuś przekazać dorobek życia, chce, żeby
@dondon: a co masz zrobić jeśli wszystkie domowe sposoby zawodzą? Ja wiem ze matka Madzi znalazła jeden prosty sposób ale jednak chcialbym żeby ktoś mi podał szklankę wody na starość #pdk. I nie mówię o tym żeby dzieciak siedział 8h na balkonie, ale jeśli 1h ci przeszkadza to nie oni są tutaj problemem
@dondon: często przesiaduję w różnych apartamentach i z paleniem na balkonie nie jest tak źle ( ͡° ͜ʖ ͡°) w nowszym budownictwie nie ma problemu z paleniem na balkonie, przestrzeń pomiędzy balkonami jest lepiej zorganizowana
@dondon: bawi mnie niezmiernie ten krzyk o atenecję anynatalistów
trzeba było nie kupować przepłaconej klatki dla polaka tylko dom, co to było dla takiego superiora umysłowego

@Neko-chan51:

W Japonii byłoby to nie do pomyślenia


w japonii dzieci nie płaczą na blokowiskach, a jak jednak zacznie to rodzic magicznym zaklęciem je uspokaja, tak było, w chińskiej bajce widziałem
Oj wykopki wykopki. Chciałbym być waszym sąsiadem. Syn ostatnio od temperatur ma gorsze dni i więcej krzyczy niż normalnie. Chciałbym zobaczyć was w akcji jak dzwonicie do mnie do drzwi że moje dziecko się drze
@Weretek:

A ty jego brak?


Nie muszę uzasadniać żadnego braku. Co to za absurd w ogóle? To ty masz (racjonalnie) uzasadnić istnienie czegoś.

Po drugie wolność człowiekowi gwarantuje konstytucja


Żadna wolność, kupo mięsa. Jesteś niewolnikiem DNA.

także do podejmowania decyzji o zakładaniu rodziny, co więcej ona nawet gwarantuje tej rodzinie szczególną ochronę.


Ciekawe dlaczego... Czyż nie przypadkiem dlatego, żeby rozpłodowce się rozmnażały i produkowały kolejnych niewolników państwa?

Człowiek jako istota biologiczna
@HAL__9000: widzę że nie rozumiesz, tardzie.

Jesteś nic nie znaczącym trollem na równie nieznaczącej przestrzeni we wszechświecie.

Nikt nic nie musi tobie udowadniać, a zwłaszcza w sprawach twoich rojeń antynatalistycznych. Kupo mięsa.