Wpis z mikrobloga

Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne takie jak homośluby, zniesienie niewolnictwa czy prawo głosu kobiet docierają do nich z opóźnieniem. Oni orientują się, że te rzeczy powinny obowiązywać długo po tym, jak zostają wprowadzone dzięki progresywistom.

Wydawać by się mogło, że te ludzkie odpowiedniki internet explorera już niczym nie zadziwią, lecz wtem przychodzi ten jeden prawak, którego ping sięgnął szczytu Mount Everest.

Gość pisze o patronite koroluka jakby to była jakaś misternie ukrywana tajemnica xD Bo wcale w każdym filmie nie ma linku do niego i wcale nie jest przypięty na samej górze jego fanpejdża. I do tego rzekomo usunął żeby się nie wydało xDD To musi być bait bo nie wierzę, że ktoś może ostatnie pół roku spędzić pod kamieniem.
#neuropa #bekazprawakow #korolukmasakruje
Pobierz placebo_ - Mózgi konserw mają systemowo wbudowanego laga. Wszelkie zmiany społeczne t...
źródło: comment_1623170533o7HXM8rHeoHHpaibZew7f0.jpg
  • 156
@koroluk:


@rouli: przecież w sumie niczego specjalnie na wykopie nie robisz, znalezisk własnych nie masz, tylko tygodnik neuropa a o jakiś filmikach mówisz, mam konto z 12 lat a o tobie od przynajmniej roku nie słyszałem a kasę zbierasz na działalność, nawet twoją aktywność przejrzałem i nic ciekawego nie znalazłem¯\_(ツ)_/¯
w jego postach w zasadzie wszystko jest kompletnie od czapy. jakby jakieś prawackie stwierdzenia próbowały ułożyć się w zdania nie do końca powiązane ze sobą, a jak już ułożą jakieś quasizdanie to same generują lennyface'a z radości, że się udało XD


@neib1: widać lewaki tego nie ogarną, inni potrafią¯\_(ツ)_/¯
@rouli: Nie ma nic lepszego, jak dostawanie pogróżek od świrów Twojego pokroju i wyborców Konfederacji. 200 iq move


@johny-kalesonny: danych nie ma żadnych prawdziwych, tylko ksywa i trzepie na tym hajs, a artyści nie mają, gdzie te pogróżki? Normalne pytanie, tak samo czy odprowadza podatki z wpływów. Groźby by były jakby mu grozili spaleniem domu, pobiciem albo czymś takim.
@Kaczypawlak:

mam nadzieję, że skarbówka wie o twojej działalności, bo to w końcu praca jest


Nie wie, koniecznie musisz złożyć donos.

Jeżeli jesteś osobą nieprowadzącą działalności gospodarczej i Patron za udzielone finansowanie otrzymuje od Ciebie jedynie podziękowania (np. umieszczenie na liście wspierających, list, e-mail) lub symboliczny upominek (gadżet, link do ciekawej strony, kartkę pocztową z Twoją grafiką), to otrzymane wsparcie powinno zostać uznane za darowiznę. Zakładając, że Patronami są osoby z
@rouli:

czyli co? Wojownik sprzed klawiatury? Kozak w necie pi.. w świecie?


Tak, nieraz to pisałem. Seba, społeczność neuropy to nie blokowisko, tutaj nikogo nie wyklinają za to, że nie jest chojrakiem. Wiem, że u konserw jest inaczej i trzeba ciągle prężyć muskułki i pozować na maczo, ale my jesteśmy normalni i się z was śmiejemy.

Jestem p1zdą w świecie i bardzo mi z tym dobrze.
Adamowicza zabił rozczarowany wyborca PO( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Kaczypawlak: xD

czyli co? Wojownik sprzed klawiatury? Kozak w necie pi.. w świecie?


@rouli: W sensie jestem pewien, że @koroluk by rozłożył 99% wykopowiczów, ale to w ogóle trzeba być idiotą, gdy rozliczasz grupę narodowców i faszystów - i jednocześnie podajesz swoje prawdziwe dane. Co może pójść źle xD
@Tajemniczy58: To jest ten lag, o którym pisze Placebo. Konserwy nie rozumieją współczesnego świata.

Konsrwy dopiero niedawno skumały, że klikanie w kąkuter to jest praca i liczy się nie tylko harówa na produkcji. Ale musi minąć kolejne 20 lat, by zrozumiały, że nowoczesne formy zarobkowania - YouTube, Patronite, Instagram - to nie jest żaden wstyd, tylko okazja, którą stwarza kapitalizm.