Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przez całe życie nie mogłem ułożyć sobie życia z kobietami. Sprzeczki o drobnostki, problemy emocjonalne, przemoc psychiczna, PMS. Setki wysłanych wiadomości, zlewanie, brak odpowiedzi. Męczyło mnie to do tego stopnia, że postanowiłem odpuścić uganianie się za kobietami i związki. Brakowało mi bliskości, jestem biseksualny, lecz nigdy nie myślałem o związku z mężczyzną. Postanowiłem, że spróbuję i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Z mężczyzną mam stabilny związek, bez sprzeczek o drobnostki. Seks też jest lepszy, żadna loszka nie zrobi takiej gały jak mężczyzna. Jeżeli macie w sobie cząstkę biseksualizmu, rozwińcie to. Łatwej o normalny związek i dobry seks z mężczyzną niż z kobietą. Żałuję, że dopiero niedawno to dostrzegłem. Szkoda marnować życia na uganianie się za c..ą i ładowanie w tą relację całego serca, pieniędzy, nerwów. Zdecydowanie wolę stabilne życia z mężczyzną niz histeryczne kobiety.
#zwiazki #przegryw #niebieskiepaski #p0lka#rozowepaski #teczowepaski #biseksualizm #gayisok #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60bfa46ef770ef000bed5641
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 4