Wpis z mikrobloga

  • 20
AGUERO AGUERO AGUERO AGUEROOOOOO!
Mówiliśmy państwu, że czeka nas tu dzisiaj rollercoaster ale rollercoaster przy tym... To jest jakaś hulajnoga!
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@PeterGosling: Na górze jest już Adam Małysz. Oczekiwanie wielkie. Królu Holmenkollen! Przypomnij sobie najlepsze loty! Te fantastyczne pięć zwycięstw. Cztery zwycięstwa na Mistrzostwach Świata! Adam Małysz! Po medal! Po radość dla Polaków dzisiaj wszystkich! Daleko, jest pięknie, jest medal! [...] Już nie będzie Adama Małysza na następnych Mistrzostwach Świata. Pożegnanie Adama Małysza z Mistrzostwami Świata… Sześć medali: cztery złote, jeden srebrny, jeden brązowy, tu zdobyty jeszcze. Kilkanaście lat startów. Fenomen sportowy.
  • Odpowiedz
@PeterGosling: Ostatni mecz, wysoka wygrana 4 do 2, Grosicki, Kapustka, dwie bramki Roberta Lewandowskiego, natomiast ja trochę tych spotkań komentowałem i pamiętam mecz pierwszy Islandia - Polska, który w Reykjaviku wygraliśmy 2 do 0, Grzegorz Lato, Marek Kusto, pozdrawiamy przy okazji. Pamiętam, bo wiozłem wtedy taśmy, jeszcze komentowałem, relacjonowałem w radiu i zamówiono taśmy z tego spotkania. Dwa duże BCNy, każdy ważący po 20kg, a że dostałem tylko dwie diety a
  • Odpowiedz