Wpis z mikrobloga

cześć mirki jestem posiadaczem nowego iphone 12 mini i mam z nim problem, od czasu do czasu mam wrażenie ze tylko na słońcu ekran robi się ciemniejszy nawet gdy jasność jest ustawiona na maxa, nic się nie da z tym zrobić, samo przechodzi, oddawać go na gwarancje czy ocb? #apple #iphone #iphone12
  • 14
@sebool12: okej sprawdzę, w tych sytuacjach zawsze pasek jasności był na maxa i normalnie działało, myślisz ze można oddać to na gwarancje czy raczej nie przyjma?
@borejo: nie chodzi mi o to, że masz możliwość ustawienie paska na maxa tylko zwróć odwagę czy po ustawieniu na więcej niż połowę ekran dalej się rozjaśnia
u siebie zauważyłem, że nie, ale to tylko w sytuacji gdy tel jest nagrzany
@borejo: mam dokładnie ten sam problem, powiedz mi czy udało ci się go rozwiązać? Byłeś oddać go na gwarancję? Ponieważ ja oddawałem go już 2 razy i za każdym razem dostawałem odpowiedź, że testy sprawnościowe nie wykazały żadnej usterki i z telefonem jest wszystko ok. Po drugim serwisie odebrałem go i kontaktowałem się z infolinią Apple gdzie zasugerowali mi że to normalna reakcja telefonu na przegrzanie. Tylko nie rozumieli ze dzieje
@Jacek91pl: dziwne ponoć z wymiana gwarancyjna u apple nigdy nie ma problemu :o problemu nie rozwiązałem, ale na szczęście nie mam go tak czesto, ogolnie ekran w telefonie się ściemnia i to normalna reakcja chroniąca telefon przed przegrzaniem, mi się to działo przeważnie jak miałem odpalona navi, telefon podłączony był do zapalniczki w aucie i przez szybę świeciło na niego słońce, raz tez gdy byłem na dworze i telefon leżał na
@Jacek91pl: a jaki masz telefon? znajomi maja 12 pro/12pro max i nigdy na nic podobnego nie narzekali, u dziewczyny w 12 pro raz pojawił się ten sam problem, ale to jak zostawiliśmy telefony na słońcu na ręcznikach, a tak to git chyba
@borejo: aktualnie posiadam iPhone 12 mini który się przegrzewa i ostatnio kupiłem 12 pro i z nim nie mam żadnych problemów. W 12 mini ten problem występuje u mnie praktycznie za każdym razem jak ładuje go (ładowarka 20 watowa Apple) i go użytkuje podczas ładowania. Dodatkowo tak jak ty gdy mam nawigacje odpalona w aucie lub jak były upały w lipcu to na dworze wariował. Generalnie wyczytałem ze to jest częsty