Wpis z mikrobloga

Ależ mnie rozwala stwierdzenie, że loszki mają łatwiej na tinderze, nawet te grube i brzydkie przecież wyrywają chadów, więc nawet na przegrywa taka nie spojrzy i zaczyna się festiwal spiehtolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Owszem, jeśli chodzi o to mityczne zamoczenie to tak, brzydsze laski mają pod tym względem łatwiej.

Jednak jeśli sprowadzacie swoje życie i płeć przeciwną jedynie do seksu, który ma tak magicznie odmienić wasze życie, to mam dla was przykrą wiadomość. Wy nie jesteście przegrywami. Jesteście czymś dużo gorszym.

Sama odbiegam od przyjętych standardów jeśli chodzi o urodę. Po prostu jestem różową i mam koszmarnie brzydki ryj xD próbowałam kiedyś z tinderem, owszem miałam pary, nawet spotkania.
Nie celowałam w chadów tylko w normików albo takich na moim poziomie.
Praktycznie żaden z nich nie chciał mnie poznać, ostatecznie wszystko sprowadzało się do tego, że kolesie chcieli mnie tylko przelecieć, nic więcej.
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.

Także jeśli macie taki duży problem z tym, że te ładne Julki was olewają to TAK, MAJĄ DO TEGO PEŁNE PRAWO, będąc ładnymi kobietami mają prawo umawiać się z facetami na ich poziomie i wchodzić z nimi w związki, a wy co najwyżej możecie być beta bankomatem później tak jak brzydkie laski opcją awaryjną jak już jest za duże ciśnienie. Tak to niestety działa.

Też nie mam dużej szansy na normalny związek, gdzie będę kimś więcej niż opcją do ruchania na raz. Ale czy ja mam jakiekolwiek pretensje do facetów?
Nie i nigdy nie miałam.
Bo jak można mieć pretensje do kogoś, że ma jakieś preferencje? XD

#tinder #zwiazki
  • 307
@imkazea: Tłumacz kolejnemu tłukowi....
Po pierwsze jak sama wspomniałaś, mimo BRZYDKIEJ mordy masz możliwość znalezienia faceta do ruchania, byli chętni, sama przyznałaś.

Przegrywa mimo PRZECIĘTNEGO, nie zawsze brzydkiego tylko PRZECIĘTNEGO ryja ma problem ze znalezieniem zwykłego seksu, rozumisz czy nie rozumisz??

Po drugie: nie tylko bardzo ładne dziewczyny szukają bardzo ładnych facetów ale również przeciętne dziewczyny szukają bardzo ładnych facetów, co powoduje punkt pierwszy.

Ile razy można to powtarzać??
@imkazea: musisz mieć na prawdę paskudną twarz że nie możesz znaleźć faceta. Dla faceta który jest dajmy poniżej 5 to w zupełności wystarczy abyś nie była gruba i żeby na twój widok nie chciało się zygac a taką brzydką twarz to może dosłownie kilka dziewczyn miało które spotkałem w całym swoim życiu gdzie na ulicach mijałem tysiące kobiet więc wciąż zwykła kobieta ma o dużo lepiej niż zwykły facet ;)
Nie ma chyba nic bardziej upokarzającego jak to, że jesteś tylko jednorazowym „czymś” dla jakiegoś desperata, który aktualnie nie może uganiać się za uroczą Julką, bo ta go nie chce.


@imkazea: Prawda, nikt normalny nie chciałby się tak czuć. Jesteś wystarczająca żeby na raz Cię zaliczyć, ale nie na tyle dobra i warta, żeby widzieć w tobie potencjalną dziewczynę czy choćby przyjaciółkę, koleżankę. Ale wykopki nie zrozumieją, dla nich jesteśmy niesamowicie
@2cf002b2f4: nie, stary, to tak nie działa. Bywam ostatnio sporo na mieście i widzę, co się dzieje. Ona 5/10, on 5/10. I co on robi? Cały czas ogląda się za płodnym Julkami, za każdą jedną.

Więc co z tego, że ona jest z nim w związku? On nie jest w stanie pohamować swojej hipergamiczności i traktuje ją w sposób, który jest po prostu przykry. Więc taka dziewczyna po kilku takich akcjach
Przegrywa mimo PRZECIĘTNEGO, nie zawsze brzydkiego tylko PRZECIĘTNEGO ryja ma problem ze znalezieniem zwykłego seksu, rozumisz czy nie rozumisz??


@Pralko-suszarka: ale ona to przyznaje na samym początku wypowiedzi, że ona dostrzega tę różnicę, ale ona szuka akurat związku i tutaj nie może znaleźć - a panuje tutaj na Wykopie przekonanie, że związek też jest super łatwo znaleźć będąc laską.
@Kr12345: może i tak jest ale jak rozwiązać ten problem? Tacy ludzie są po obu stronach, kobiety też pewnie oglądają się za innymi więc jednynym w miarę sensownym rozwiązaniem jest być z kimś brzydszym od siebie to ta druga osoba nie będzie się rozglądała z kimś innym bo i tak ma lepszą partie według tego jak ta osoba wygląda xd a tak serio to nie da się chyba tego wyeliminować