Wpis z mikrobloga

Bawią mnie wykopowe komuszki XD @automasakrator może nagrać blisko godzinny film w którym kompromituje się podając argumenty przeczące tezie jakoby "Konfederacja to jedyna merytoryczna partia w sejmie" i "im chodzi tylko o podatki lewaku" a lewaki jak dzieci XD

ŁEBEŁEBEŁEŁEŁE PACZ PRAFAKU! LALALALALA SROLOLUK MA RACJEM!!1 KONFEDERACJA TO PARTIA SZURUF!

Przecież automasakrator wymyśla sobie te argumenty (jak to często ma miejsce w przypadku wykopowej lewicy), on je po prostu zbiera i preparuje. W materiałach nt. #konfederacja znajdziemy w głównej mierze WYBRANE cytaty a nawet wycięte nagrania wypowiedzi samych polityków tego ugrupowania bez podania kontekstu albo wyjaśnienia tła. Naprawdę nie trzeba być geniuszem żeby dojść do wniosku, że ludzie tworzący konfederację to jedyni odpowiedzialni politycy w Sejmie i mężowie stanu, którzy robią wszystko aby odebrać socjaluchom władzę, na tym polega polityka, ale chyba zgodzimy się, że z roku na rok jest to polityka coraz niższych lotów.

Drodzy wyborcy #konfederacja, jeśli materiały automasakratora NIE są pełne manipulacji - wypiszcie przykłady tutaj! Ten wątek na pewno przyda się w dyskusji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#4konserwy #neuropa #bekazlewactwa #bekazkomuszkow #bekazrazem #bekazfaktowimitow
qluch - Bawią mnie wykopowe komuszki XD @automasakrator może nagrać blisko godzinny f...

źródło: comment_1623333612JmXZbI8rpP0IxVVHCsEntw.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
ale potrafisz wskazać choć jedną celową manipulację koroluka czy po prostu zapiekło? XD


@ghandi92: to nie jest ten wątek, tutaj piszemy o materiałach które nie są pełne manipulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@qluch: to wypisz te manipulacje w moim wątku. Skoro tak wiele wypowiedzi zostało wyjętych z kontekstu to nie powinno stanowić to problemu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ghandi92: w znalezisku z jego filmem o Mentzenie zjechałem każdy argument użyty przez karalucha. Nikt nie wszedł ze mną w polemikę, więc wygrywam walkowerem ¯\_(ツ)_/¯ tyle warte są te wypociny
  • Odpowiedz
@Zendemion: proszę cię, skopiuj swoje argumenty z Mój wykop i wklej je u mnie w wątku. Odniosę się. Tobie będzie zdecydowanie łatwiej to zrobić bo nawet nie wiem o którym filmiku myślisz.
  • Odpowiedz
@qluch: Koroluk robi moim zdaniem ciekawe filmy, tylko że jako lewak dla lewaków, na przykład gdy mówi: "mietek żul ma 10 dzieci, przecież na wolnym rynku ich nie utrzyma" - prawicowiec odpowie: trudno, jego sprawa, ale dla lewicy jest to jak najbardziej logiczny argument
  • Odpowiedz
Koroluk robi moim zdaniem ciekawe filmy, tylko że jako lewak dla lewaków, na przykład gdy mówi: "mietek żul ma 10 dzieci, przecież na wolnym rynku ich nie utrzyma" - prawicowiec odpowie: trudno, jego sprawa, ale dla lewicy jest to jak najbardziej logiczny argument


@jadzeg-gadzmarski: pełna zgoda
  • Odpowiedz
prawicowiec odpowie: trudno


@jadzeg-gadzmarski: taka mala uwaga, trudno ale dlaczego trudno. Nie dlatego, że chcesz go umęczyć tylko dlatego, że niemoralne jest zmuszać innych ludzi do utrzymywania patologii
  • Odpowiedz