Wpis z mikrobloga

@a231: Własnie wiem, że jest kilka poziomów. Na kilku już byłem, ale chciałbym zrobić akurat tę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tylko muszę popracować nad kondycją na ścianie, bo ostatnio jest jakaś tragedia :P
@a231: @WujekZenek: No właśnie niby czytałem opisy, ale zastanawiam się czy może ktoś był. ;) Ja tutaj widzę problem, że ona jest chyba słabo obita i większym problemem byłaby psychika niż umiejętności :P

@aadm10: To są skale dla via ferrat i raczej nie przekładają się na skale wspinaczkowe.
@odczepciesie2: @aadm10:
Tutaj nieco o trudnościach via ferrat. Trudność F jest najwyższa i naprawdę jest trudno.

Jak ktoś będzie miał chwilę wolnego i Słowacja się otworzy to polecam pojechać na via ferratę Skalka. Jest tam kilka tras o trudnościach od B do E i można się sprawdzić. Oczywiście dużo mniej lufy, ale na mostku jak ktoś wejdzie za tobą i zacznie się bujać to może się chwilowo zrobić nerwowo.
@odczepciesie2: Jedna jest tuż za granicą w Tatranskiej Kotlinie i nazywa się Stary Lom - jest krótka i prosta. Później trochę dalej są Martinske Hole no i właśnie Skalka. Jest też Kysel w Słowackim Raju. Na tych czterech byłem. Wiem, że jest jeszcze Hoblik oraz Dve veže w Wielkiej Fatrze.