Wpis z mikrobloga

@GhorgorBej: albo wojna albo głód( a głód powoduje emigrację młodych) -zaplanowane ludobójstwo- tak w Irlandii ucza historii

zasadniczo do tego dochodzi Protestancka Irlandia Płn - zalozona w mniejszosci przez zdrajców/ sprzedawczyków irlandzkich oraz głównie przez angielskich osadników z katolicka Irlandia

divide et empire

to tak jakby w 1946roku -ZSRR przesiedlil Ukrainców Galicyjskich do Wrocławia, gdzie spotkali by swoje polskie ofiary rzezi Wolynskiej .Absolutnie to nie wywołało by zadnych konfliktów, a ZSRR
via Wykop Mobilny (Android)
  • 19
@enforcer: wspaniałe. Teraz ąę elyty zachodnie będą z właściwą sobie pogardą smęcić jaki tu rasizm i my, wyedukowani, musimy przyjść do tych przygłupów z postkomunistycznej Europy i ich pouczać jak 200 lat temu murzynów na plantacji.

Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnych gestów. Wyp...ć mi z polityką ze sportu. Tym bardziej taką robioną na śmierci jakiegoś ćpuna, który na kult, jakim się go otacza, zwyczajnie nie zasłużył.
Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnych gestów. Wyp...ć mi z polityką ze sportu. Tym bardziej taką robioną na śmierci jakiegoś ćpuna, który na kult, jakim się go otacza, zwyczajnie nie zasłużył.


@Qba1996: Ciężko się nie zgodzić. Byłbym strasznie zirytowany jako piłkarz gdyby zmuszono naszą grupę do podobnej szopki. Natomiast jak za dzieciaka grałem w Championship Manager to zawsze popierałem baner antyrasistowski. Ale to baner walczący np. z
knur3000 - > Jednak Węgrzy nie powinni nawet pokazywać na respect. Żadnych teatralnyc...

źródło: comment_1623356150PpetopN1GtmBLW7mcWTfSw.jpg

Pobierz