Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@JesusOfSuburbia: miud, od trzech miesięcy używam w domu i nareszcie nie bolą mnie plecy

Do zestawu dorzuciłem też biurko regulowane Rodulf z Ikei, więc to też na pewno miało wplyw na kregoslup, ale raczej główna zasługa jest po stronie Marcusa.
@JesusOfSuburbia: zależy ile masz wzrostu, to krzesło jest jak ciuchy z sieciowy - dopasowane pod statystyczną osobę, a nie kogoś konkretnego. Ogólnie to bida, jeżeli jesteś niski (170) lub mega wysoki to będzie kijowo, a tak to jako tako ale nie oczekuj cudów, a raczej bólu pleców po jakimś czasie. To jednak budżetowe krzesło mimo wszystko.

Nie da się przeskoczyć braku regulacji, sztywnych podłokietników, kijowego siedziska - wiem bo mam (miałem),
@kakaraper: racerów nie powinno się brać pod uwagę szukając ergonomicznego krzesła/

@logx: ja mam np 187 wzrostu i markus jest przeznaczony na kogoś niższego wg mnie. Zbyt niskie podłokietniki i wsparcie lędźwi bez jakiejkolwiek regulacji powoduje, że nie poleciłbym go nikomu o takich wymiarach.

@RoastieRoast: Dokładnie tak, ludzie którzy polecają Markusa nigdy nie siedzieli w ergonomicznym, dopasowanym dla nich krześle.

@JesusOfSuburbia: jbc wyzywam Markusa, ale nie wiem czy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JesusOfSuburbia: 182 cm here. Ja mam z Markusem taki problem, że nawet na najniższym ustawieniu, siedzisko jest tak długie, że nie do końca komfortowo mi się siedzi gdy lędźwie dotykają oparcia, a stopy położone są na ziemi. Za to samo oparcie mogłoby być ciut wyższe. Możliwym jest, że na mój wzrost mam za krótkie nogi a za długi tułów i kark, ale sam tego nie zaobserwowałem, nikt też nigdy nie zwrócił
@JesusOfSuburbia: Ja sie dałem namówić chwilę przed pandemią na sławnego Markusa - nigdy więcej. Twardy, niewygodny, nie ma możliwości sterowania oprócz wysokości i te podłokietniki o dupę potłuc.

W robocie miałem Sitagi, które myślałem że są twarde i dupa boli - z markusem jest u mnie gorzej. Teraz się przerzucam na Profim Accis Pro i zobaczymy co z tego wyjdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W poprzedniej robocie