Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Elo. Nie mam konta na wykopie, ale zdarza mi się lurkować główną i gorące. Przeglądam kilka tagów, jednak pośród wszystkich upodobałem sobie szczególnie #f1.

Dlaczego? To proste:
- Łukasz Głowacki
- wspaniała atmosfera, minimum toksyn
- beka z powrutowców
- ślad ferraryjski
- renka i wszystko co z nią związane
- gekon zeropunktowy
- chłopaki z boksów
- przeruchane na wszystkie sposoby memy z Koterskim (i ten Jan Parówka w losowych znaleziskach, zawsze potrafiący znaleźć pasującą fotę xD)
- prześmieszny slang: zezłomować, pół-zmyłka, rajdy formuły pierwszej, odmiana bolida zamiast bolidu (zezłomował bolida xD, wiem jestem prostakiem, ale gniję z tego strasznie)
- piesek botas (z tego się nie śmieję, to przecież tylko pies jest, tylko)
- ciekawostki, insteresujące opisy teamów i karier kierowców (chyba jeden mireczek to robi
- Głowacki, Łukasz
- masa innych fajnych rzeczy/memów/tekstów, o których zapomniałem...

Kocham was. Koniec wyznania.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c33add6d4c9c000b10b715
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@AnonimoweMirkoWyznania: to najlepszy tag na wykopie i wspaniałą społeczność () a najbardziej lubię ten kwik wykopków że całe gorące #!$%@? f1 albo że pusto bo mają tag na czarno. I tak co wyścig coś pięknego xd
  • Odpowiedz
OP: @MichaelG: <3

@milosz1204: Łukasz G.

@ZADYMIARZ_PL: Nom. Serio.

@nie_mientki: Który Kubica? zamienia się na Małysz który? Wiadomo jak jest, no bo jak jest - to wiadomo.

@uvs: Wyznaję tylko SKY i mafię brytyjską. Mimo wszystko: mmm, Aldonka...

@bukem: Ot, łaknienie atencji, FOMO, nazywaj to sobie jak chcesz. Ja tam rozumiem, że można nie rozumieć, jak można się jarać facetami jeżdżącymi węglowymi szufladami w kółko.
  • Odpowiedz