Wpis z mikrobloga

Według @#!$%@? ta pani jest grubasem, a zaangażowanie jej w reklamę strojów kąpielowych jest promowaniem obżarstwa i niezdrowego trybu życia. Ja rozumiem, ze ruch #bodypositive potrafi czasem pojechać po bandzie, ale to nie jest jeden z tych przykładów. Tutaj mamy normalna kobietę o trochę piękniejszych kształtach, ze zdrowym podejściem do życia i zdrowa relacja z jedzeniem. A jak komuś się zachce wejść na jej profil to zauważy, ze od aktywności fizycznej tez nie stroni - ale na własnych zasadach, a nie narzuconych przez fit-instagramerki dziesięciu treningach na siłowni w tygodniu i trzymaniu michy.


#reklama #logikarozowychpaskow #zdrowakobita #zdrowie #pytanie

oryginalny wpis
dobrzecisiewydaje - Według @#!$%@? ta pani jest grubasem, a zaangażowanie jej w rekla...

źródło: comment_1623574607WM6aoMhm6mgAMTQpRmcW49.jpg

Pobierz
  • 45
@Djapko: nie kłócimy się o sylwetkę, a o jej postrzeganie i tworzenie na tej podstawie wzorców. Równie dobrze możesz narysować w photoshopie dowolna kobietę w rozmiarze 38/40 i jak zaczniesz ja podpisywać jako grubas to będzie słabo.
@dobrzecisiewydaje: miałem kiedyś ten sam problem. Przy 174 ważyłem 51 kilo. Po wojsku gdzie jedzenie było o tej samej godzinie i żadnego podjadania ważyłem po dwóch latach 60-62. Dopiero siłownia i jedzenie co godzina posiłków oraz kreatyna i białko dały mi kopa i mam 80kg. Trochę ostatnio zaniedbałem brzuch i jestem takim ulańcem jak ta pani na brzuchu ale ja mam już ponad 50 lat a ta pani w moim wieku
@dobrzecisiewydaje: Po pierwsze to gość ma bordo na wykopie, więc przypuszczam, że wcale zdrowego stylu życia nie prowadzi (zarówno pod względem fizycznym jak i psychicznym). Po drugie to taka moda nie z wybiegów, nie kreacje, których nikt nie nosi, tylko coś, co trafi do sieciówek powinna być kierowane do klientów. Modelka powinna mieć kształty, które mają normalne kobiety, żeby po zdjęciu ktoś mógł ocenić czy te bikini, czy cokolwiek innego będzie