Wpis z mikrobloga

Po kilkudziesięciu miesiącach SYSTEMATYCZNEGO, SKRUPULARNEGO segregowania śmieci w mieszkaniu (5 KOSZY na śmieci, same worki do tego kosztują ~40 groszy za sztukę a zmieniam je dosłownie co chwila)...

Przyszedł w mieście Łodzi czas na uzależnienie opłat za wywóz odpadów z ilością zużywanej wody. I nagle okazuje się, że chyba zbyt dużo z żoną się myjemy bo za wywóz śmieci opłata wyniosła ponad 100 zł.

PONAD STO ZŁOTYCH Za wywóz śmieci od dwóch osób...

Ja się pytam - czy was w tej Radzie Miasta Łódź #!$%@?ło?

Wygląda to tak, że osoby mocniej dbające o higienę będą się dorzucać brudasom do wywozu śmieci.

Sorry, ale skoro tak to ma wyglądać wracam do systemu jednego kosza. Pocałujcie mnie w pompę.

(°°

KONIEC SEGREGACJI.

#zalesie #oswiadczenie #lodz #segregacjaodpadow #smieci #zyciewwielkiejplycie
Panda1112 - Po kilkudziesięciu miesiącach SYSTEMATYCZNEGO, SKRUPULARNEGO segregowania...

źródło: comment_1623576452hwfaee3ZNjiDMHQB8smYsp.jpg

Pobierz
  • 31
@Panda1112: Nie ma sensu segregować przy obecnych opłatach, a przy zbliżających to już w ogóle. Jedynie na co trzeba uważać to znudzonych emerytów którzy potrafią całe dnie przy koszach stać pod pretekstem wyjścia z pieskiem i ormowanie co kto wynosi ( ͡º ͜ʖ͡º) u moich rodziców zarządca nawet pomontował kamery w wiatach aby mieć wgląd czy donosy emerytów mają pokrycie ( ͡º ͜ʖ͡
@SeriousDude: Ale w sumie to nie wiem o czym piszesz, a piszesz ciekawie :-) Jakich zbliżających się opłatach? Kolejne podwyżki? I jakiej rywalizacji politycznej? W sensie kogo należy winić za obecną sytuację?
Ale w sumie to nie wiem o czym piszesz, a piszesz ciekawie :-) Jakich zbliżających się opłatach? Kolejne podwyżki? I jakiej rywalizacji politycznej? W sensie kogo należy winić za obecną sytuację?


@Panda1112: mówię o nowym systemie rozliczania, w uproszczonym określeniu jako nowa opłata która jest kolejna podwyżką ( Trzecią już w Łodzi? Jeśli się nie mylę ). Oczywiście że jest to rywalizacja polityczna która ma udupiać mieszkańców dużych miast którymi zarządza
@Panda1112 ja mieszkam w centrum powiatowego miasta. Mam jeden wspolny smietnik na wszystko(nie ma nawet pojemnika na plastik). Niecale 10km dalej w wiosce pod tym miastem mieszka moja siostra - 628299202 pojemnikow w domu, przy wyjezdzie z wiochy kolejne 4638292 pojemnikow do segregacji. Kary za brak segregacji w milionach.
Ludzi w całej wiosce okolo 200. Ludzie, ktorzy korzystaja z mojego smietnika zbiorczego siega okolo 300 + lokale gastro, ktore sa w tej
ja mieszkam w centrum powiatowego miasta. Mam jeden wspolny smietnik na wszystko(nie ma nawet pojemnika na plastik)


@zdechly_jez: w Kutnie jest to samo. Spółdzielnia Pionier, pod wiatą jedynie pojemniki ZMIESZANE, każdy ma wywalone jajca na segregację, nikt nie pilnuje, nikt nie kontroluje, 18 zł od osoby i bajlando ( ͡º ͜ʖ͡º) ten sam urząd marszałkowski, te same opłaty i się da - no ale tu Łódź,