Wpis z mikrobloga

Chcę kupić ojcu nowy czytnik #ebook tak do 600 zł , zależy mi na tym aby ogarnąć tez mu jakiś abonament na książki tak aby sobie pobierał co chce. Kompletnie się na tym nie znam, ponoć pare serwisów oferuje takie czytniki od razu z abonamentem, a może lepsza opcja było by kupić osobno czytnik i dobrać abonament? Audiobooków nie słucha, tylko i wyłącznie ebooki w języku Polskim.
#ksiazki #czytniki #czytajzwykopem
  • 9
@CzarnyOwiec: @w__k: @bombelaz: czyli zasadniczo lepiej kupić osobno czytnik i kupić abonament. Rozumiem, ze po prostu ściąga się na czytnik aplikacje firmy, która oferuje abonament i tyle? Polecacie jakieś konkretne firmy? Z tego co się orientuje ludzie chwalą właśnie Legimi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@jaktakjaknie: legimi najlepsze, aplikacje legimi mają głównie inkbooki(wolniejsze, krócej trzyma bateria) i pocketbooki(dużo ludzi ma problem z delikatnym ekranem). Uwaga na Kindle bo tam są limity w korzystaniu z Legimi no i nie ma dedykowanej aplikacji. Dodatkowo w niektórych bibliotekach można za darmo uzyskać dostęp do Legimi.
@jaktakjaknie: ja korzystam z Legimi i pocketbooka i jestem bardzo zadowolony. Dostępne są abonamenty bez limitu, jak również z limitem stron (ja korzystam z 1000 stron na miesiąc za 19,90 zł).
Ostatnio pocketbook dostał też aplikację empik go, a tam też jest jakaś ciekawa opcja, premium za coś około 50 zł na rok i dostęp do kilku tysięcy ebooków.