Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czołem,
Piszę za poradą odnośnie pracy. Obecnie pracuję jako kierownik na budowach - zakres elektryka, teletechnika. Praca dobrze płatna 7-8k na rękę, auto służbowo, owocowe czwartki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Jednak ta praca wykańcza mnie psychicznie, szczególnie ostatnio. Na każdym kroku spotykam się z niekompetencją współpracowników czy podwykonawców, a sam nie jestem w stanie wszystkich i wszystkiego przypilnować. Na radach budowy zbieram baty za ich błędy czy niewykonywanie poleceń. Moje szefostwo wie o sytuacji, ale nie bardzo mają jak pomóc - nie ma dobrych ludzi do pracy w tych pieniądzach. Czuję się totalnie wypalony, wracam do domu, jem obiad i idę spać na kanapę. I tak codziennie od 2 miesięcy. Prawdopodobnie ta budowa będzie moją ostatnią w tej firmie, po skończeniu składam wypowiedzenie. Tylko co dalej robić? Branża jest jaka jest, ciężko przeskoczyć do innej, żeby nie spaść z zarobkami o połowę. Chociaż jestem już w takim stanie psychicznym, że marzy mi się praca na magazynie czy układaniu towaru - żeby odpocząć psychicznie. Ktoś miał taki problem i udało się wyjść na prostą?
PS. Chodzę do psychologa od miesiąca, trochę to pomaga, ale następnego dnia wracam do pracy i dalej jestem w gównie po kolana.
#praca #pracbaza #elektryka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #60c60e1c6d4c9c000b10ba62
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: No siema Miras, też taplałem się w tym bagienku zwanym budowlanką, na szczęście po roku zawinąłem się i tyle mnie widzieli. Jeżeli kończyłeś elektrotechnikę to cała przemysłówka stoi otworem - utrzymanie ruchu, inżynieria produkcji, design elektryczny, testy. Ostatecznie wylądowałem jako test engineer i mam #!$%@? po całości. Jak rozważasz emigrację to odezwij się na PW, coś może doradzę.
@AnonimoweMirkoWyznania: Szczerze powiedziawszy to wszędzie będziesz się spotykał z niekompetencją, czasami wręcz rażącą, że masz chęć kogoś takiego skopać.
Nic z tym nie zrobisz.
Lepiej z kierowniczego stanowiska użerać się z takimi typami niż być pod niekompetentnym kierownikiem.
Nic z tym nie zrobisz, taki mamy świat. Mnie też czasami #!$%@? strzela, możesz jedynie liczyć na wyrozumiałość zarządu.
Jeżeli nie masz jakiegokolwiek wsparcia/zrozumienia z góry, możesz próbować w innej firmie ale nie
Brakkk: Jejku chłopie wlasnie zacząłem to czytać i wszystko czuje to co Ty. Śpię po robocie jak tylko wrócę, całkiem wykończony. Też pelnie funkcje kierownika robot elektrycznych. Praca wykańczająca totalnie. Marze o jakies fizycznej robocie na odmóżdżenie. Tknę w tym, bo nie widze innych perspektyw, zarobki mam podobne za cos trzeba żyć, a nawet nie wiem gdzie mógłbym pracowac ze swoimi kompetencjami. W planach mam zrobic krol w tyl na jakiegos
OkiełznanyTygrys: @ShortyLookMean: jako tester, po 3-4 latach możesz liczyć na 6k do ręki na umowie. Mam gościa, który robił w budowlance i w wieku 33 lat zaczął się od zera kształcić w kierunku testera (jakaś podyplomówka). Zaczynał u nas od ok. 3200 netto jako junior. Pracuje od ponad dwóch lat i teraz ma ok. 5k netto, w lipcu czeka go awans i będzie dostawał ok. 6k netto. Ale gość jest