Wpis z mikrobloga

Mireczki, co sie dzieje w swiecie #hosting

Mam aktualnie domene + najprostszy hosting w CyberFolks i zauwazam, ze ceny leca w gore jak szalone. W 2019 (jeszcze jako linuxpl) placilem za dokladnie to samo 157zł brutto a dzisiaj faktura na 305zł brutto czyli +93%.

Czy Wy też macie aż takie podwyżki? Rozumiem, że aktualnie wszystko drożeje, ale tutaj jak za zboże ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
  • Odpowiedz
@a_kto_pogada: nie chce, nie mam na to czasu i ochoty ;) ja miałem podobne przemyślenia jak pisze @Animol że właśnie linuxpl został przejęty i od tego czasu ceny jadą do góry i to dosyć znacząco. Ja rozumiem że wszystko drożeje ale żeby podwoiło swoją wartość w ciągu 2 lat?
  • Odpowiedz
Ja rozumiem że wszystko drożeje ale żeby podwoiło swoją wartość w ciągu 2 lat?


@testowyandrzej: Nie podwoiło, tylko taka polityka H88. Wykupują mniejszych dostawców, ubijają markę (linuxpl, hekko), wprowadzają nowe cenniki z dupy i heja. Część ludzi ucieknie, ale większość i tak zostanie, więc hajs się zgadza jak najbardziej. Trzeba od nich uciekać jak najdalej i nie oglądać się za siebie.
  • Odpowiedz
@a_kto_pogada: @Animol: dzięki. Tak się spodziewałem. Klasycznie - co zrobisz w ostatnich 2 tygodniach. Ale tak jak autor bloga, jeśli będę jeszcze tego potrzebował to będę rozglądał się za zmianą już w trakcie aby znowu nie zaskoczyli.

Miejmy nadzieję że się zaindeksuje co robi firma cyber_Folks
  • Odpowiedz