Wpis z mikrobloga

Polowałem na PS5 dniami, przeglądałem wykop itp. jak udało mi się kupić konsole 4 miesiące temu to gram na niej tylko w fife w którą grałem na ps5 i odpalam ją raz na tydzień ( ͡º ͜ʖ͡º) czy ktoś ma podobnie?

#ps5
  • 15
  • Odpowiedz
  • 1
@rowerek404
@MtEverest dzięki chłopaki, lżej na sercu... Może jak wyjdzie nowa FIFA to wtedy bardziej docenię ps5, bo chyba tak na prawdę kupiłem tylko dla tej rakowej gry konsolę i przez to, że "ciszej chodzi" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@rowerek404 niestety... Jest wiele świetnych gier, które przeszedłem np. TLoU 1,2, GOW ale żadna z tych gier nie sprawiała mi frajdy i przeszedłem je tylko z nudów... Bardziej ciągnie mnie do gier online
  • Odpowiedz
@lukarr0w: Ja mam tak od jakiegoś tygodnia, ale tutaj winie głównie zajob w robocie a teraz Euro, bo wieczorami oglądam mecze a nie gram. Skończy się euro to ogram do końca TLOU2 i Raczeta na którego ostrze sobie ząbki
  • Odpowiedz
@lukarr0w nigdy nie miałem ps czy xboxa, jedynie w zeszłym roku sobie kupiłem 3ds (swoją drogą polecam! W trakcie podróży fajny kompan). Na początku roku odkupiłem PS5 i przeszedłem Astrobota, Detroit, Last of Us, Ratcheta i Spidermana z DLC. Teraz od dwóch tygodni nie wiem w co grać i czasami pykam fife / Rocket league. Teraz jak jeden Mirek wspomniał mam maly zajob w pracy, jest Euro i poza tym robi się
  • Odpowiedz