Wpis z mikrobloga

Kto wg was jest gwiazdą sezonu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja na początku typowałem z braci sebka... Był strasznie #!$%@?ący na początku, taki ni to cwaniak ni to dresiarz, myślał że ktoś się go bał xD a już najlepszy ubaw miałem jak się trząsł jak Kuba przyznał że jest gejem o ja #!$%@?... Haha. Ja wytypowałem Patryka ( ͡° ͜ʖ ͡°) mega freak z niego, niby spokojny niby wyczilowany a jak się #!$%@?ł xd, chłopak ma zajebiste problemy z emocjami, jest tak poblokowany że śmiem sądzić że to nie z powodu kalorii jest taki gruby tylko był szczelnie wypełniony, emocjami, #!$%@?, i jak zeszło trochę ciśnienie to schudł []( ͡º ͜ʖ͡º) a wy co sądzicie o nim?
#kanapowcy
Pobierz
źródło: comment_1623663573i3WuMl7UyJIpe2QyVpVpdv.jpg
  • 6
@sylweSter_2018: No on ponoć coś tam kopał w piłkę i kontuzja zniszczyła mu marzenia więc postanowił ją 'zajeść', no ale też pewnie obwiniał o wszystko wszystkich oprócz siebie.
Śmiesznie się spiął jak ich ta stylistka ubierała.

Mi jednak bardziej zaimponowali chłopaki którzy mają żony, czy nawet dzieci tj Piotr i Kamil, ale przede wszystkim Piotr.

Ci "młodzi" robili to tylko dla siebie, a starsi panowie również dla 'dobra rodziny' i za
@sylweSter_2018: A ja myślę że on wbrew wszystkiemu zrobił największy progres. Bo co by nie mówić, schudł 20kg a nie mógł liczyć na takie wsparcie jak np. Kamil ze strony najbliższych. Co więcej jego praca w cukierni wcale nie ułatwiała mu tego procesu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
TVN musiał być światowy i zrobić wątek LGBT ¯\_(ツ)_/¯ Trochę żałosne ale chyba chodzi aby robiły się spięcia i ludzie się nakręcali xD W każdym razie ciekawa edycja. Jak dla mnie najciekawszy dobór uczestników z tych edycji.
@sylweSter_2018: Patryk dusił w sobie mnóstwo złych emocji, siedział w nim sportowiec, a ciało tyło, zajadał zapewne stres po kontuzji. Przytył przecież 70 kg w rok. To go obciążyło do końca... wierzę jednak, że już jest na dobrej drodze i wszystko będzie u niego ok.