Wpis z mikrobloga

Myślicie, że jeżeli w jakiejś tam odległej przyszłości będzie więcej ludzi na świecie i dużo z nich wybierze życie pro ekologiczne, weganizm lub będzie dobrymi czy nawet wybitnymi naukowcami to dzięki rozmaitym narzędziom i rozwiązaniom technologicznym uda się rozwiązać wiele problemów świata związanych z nadmiernym cierpieniem, chorobami dziś jeszcze nieuleczalnymi i niezbyt dużym komfortem życia? Oraz poprawi się dla stanu planety? Czy waszym zdaniem jedynym zwierzęciem, które powinno zniknąć z planety to właśnie człowiek a reszta niech zostanie. Co o tym myślicie?

#przemyslenia #natalizm #antynatalizm #efilizm #gownowpis #dzienjakcodzien
  • 11
@Zgrywajac_twardziela Ja nie mam i nie chcę mieć ale po prostu dlatego, że jestem zaburzony psychicznie i raczej nieodpowiedzialny pomijając, że żadna kobieta mnie nie zechce. A żeby nie płodzić dzieci.. powiedz to tym bodajże 200 tysięcy dzieciom, które się codziennie rodzą na świecie albo raczej powiedz to ich rodzicom. Jestem ciekawy czy posłuchają. Co ja plecę. Przecież dobrze wiem, że nie posłuchają. Świat jest skazany na zagładę. Myślę, że do końca