Wpis z mikrobloga

#rozowepaski #niebieskiepaski #modameska #koszule #pytanie #ralphlaurenpolo #hugoboss

Hej! Pytanie do części Was, którzy lubią ładne i dobre koszule. :) chcę kupić chłopakowi czarną, elegancką, dopasowaną koszulę Slim Fit - zastanawiam się między markami Polo Ralph Lauren a Hugo Bossem. Którą warto kupić? Są duże różnice jakościowe? Sama mam RL i bardzo ją lubię, ale słyszałam też sporo dobrego o HB, więc się zastanawiam. Chcę mu zrobić prezent na urodziny, więc chcę kupić już coś naprawdę fajnego :)
  • 20
@Gonia21 możesz też pomyśleć nad Polską marką. Osobiście polecam Poszetkę, która jakościowo przewyższa HB jak i RL. Aha, nie kupuj czarnej bo to dramat. Na lato polecam len, jeśli Ci zależy na elegancji to biały - nawet z szortami będzie wyglądać jakby zszedł ze swojego jachtu :) Jeśli Ci zależy na ciemniejszych kolorach to sprawdź denimowy
@Gonia21 niestety utarło się, że czarna jest elegancka a prawda jest taka, że robi z człowieka ciemną plamę. Jedyną okazja gdzie by pasowała to pogrzeb. No cóż, pewnie nie uda Ci się go namówić na inny kolor ale może to będzie pierwszy krok ku światłu :) Powodzenia :)
Mi zawsze podobały się czarne koszule, sama mam i słyszę też sporo komplementów, kiedy ją noszę. :) ale niestety wiem, ze ciężko kupić ciemną koszulę z dobrego materiału. Dlatego pytam :)
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LichoToWie: elegancja «dobry smak w ubiorze i wytworność w sposobie bycia»
O formalności nawet nie dyskutuje, bo czarny kolor zupełnie dyskwalifikuje koszulę jeśli mówimy o jakiejkolwiek formalności xD