Wpis z mikrobloga

Mirki, adaptuje strych w kamienicy na pokój dla dzieciaka - Dach to blacha płaska łączona na klin czy tam rąbek (pic rel)

Kupiłem 2 okna fakro wraz z fartuchami i teraz szukam ekipy która mi to zamontuje - na razie 3 ekipy odmówiły "BO SIĘ NIE DA" "NIE ROBIMY W TAKIM DACHU" "NIE MAMY NARZĘDZI" - jedna ekipa stwierdziła że fartuchy które kupiłem są niepotrzebne że to trzeba dach pruć itp.

Moje pytanie - Czy da się wstawić okna dachowe w istniejącym już dachu z blachy łączonej na klin/rąbek? i czy trzeba do tego ściągać jakieś większe części dachu? Czy nie można w tym jakoś wyciąć otworu i wstawić fartuch i okno?

Potrafię zrozumieć fakt że pewnie w tym czasie wstawienia dwóch okien dekarz położyłby cały dach domu jednorodzinnego i zwyczajnie ta praca się nie opłaca - ale chodzi mi o samo stwierdzenie czy to się da zrobić?

#dach #dekarstwo #dekarz #okno #budownictwo
crejzus - Mirki, adaptuje strych w kamienicy na pokój dla dzieciaka - Dach to blacha ...

źródło: comment_1623763309RUb8g7bEOqyVA8eRryRzDp.jpg

Pobierz
  • 7
@crejzus: musisz znaleźć jakichś fachmenow od spraw niemożliwych. Teraz większość firm opiera swój biznes na zatrudnianiu ludzi z ulicy i minimalnej ilości jak najtańszych narzędzi. Znaleźć łatwa robotę, która ludzie z ulicy będą w stanie wykonać, zainkasowac za to niezła kasę, pracownikom zapłacić nieco powyżej minimalnej.